• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

    Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Eklenti Tanıtımı [1.8 - 1.18] PinPrompt Eklenti Tanıtımı

Spadde

Parıldayan bir elmas göründü!

Katılım
20 Kas 2021
Mesajlar
237
Tepkime puanı
163
Puanlar
501
Konum
Konya
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
https://steamcommunity.com/id/Spadde2/
Eklenitin linki
https://www.spigotmc.org/resources/pinprompt-powerful-gui-pin-security-%E2%9B%94%EF%B8%8F-two-factor-authentication-2fa-%E2%9B%94%EF%B8%8F-1-8-x-1-18-x.82672/
Test Edilmiş Minecraft Sürümleri
1.8 1.9 1.10 1.11 1.12 1.13 1.14 1.15 1.16 1.17 1.18
4f6a3bf7f90d13c55684ca1d107ad00d24bd3199.png
PinPrompt, sunucunuza iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) ekleyen bir güvenlik eklentisidir. Oyuncuları giriş yapmak için bir PIN kullanmaya zorlayabilir ve/veya izin verebilirsiniz; bu, oyuncu hesaplarına ve özellikle PIN'i bilmeyen üçüncü şahısların personel hesaplarına ekstra bir koruma katmanı ekler.

ÖZELLİKLERİ
İzin verilen denemeler, giriş zamanı, ana tema, olay engelleme, mesajlar, sesler ve daha fazlası gibi yapılandırma ayarları!
SQLite ve MySQL desteği, oynatıcınızın pinlerini birden çok sunucuda senkronize edin (Bungeecord ağı).
Kaba kuvvet koruması, Bir oyuncunun pinini girmesi gereken süreyi, sahip olduğu maksimum deneme miktarını sınırlayın ve hatta çok fazla yanlış deneme için onları geçici olarak yasaklayın.
Geliştirici API'si. Eklentinin şu anda, gerekirse bir şeyleri renklendirebilmeniz için bazı API olayları var. PinCreationEvent, PinBlackListedEvent, PinCorrectEvent ve PinIncorrectEvent.
Değiştirilebilir PIN uzunluğu, kullanmanız için 43.046.721'e kadar PIN kombinasyonuna sahiptir ve her 15 saniyede bir PIN girerseniz kırılması 20 yıldan fazla sürer.
Hata düzeltmeleri ile düzenli eklenti güncellemeleri
İzne dayalı, böylece herkesi bir PIN kullanmaya veya yalnızca personel üyeleri gibi belirli oyuncuları ve hatta sadece kendiniz kullanmaya zorlayabilirsiniz.
Başlık Temaları. PIN numaranızı Quartz, Pumpkins, Bloody, Advent ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı temaya değiştirin! Yılın herhangi bir zamanı için eğlenceli!
İmleç sorunu olmayan tek envanter. Diğer eklentiler, PIN'inizi girmenin her adımı için farklı envanterler kullanır ve imlecinizi çok can sıkıcı ve sinir bozucu olan ekranın ortasına sıfırlar. PinPrompt, envanterin başlığını yalnızca istemciye gönderilen özel paketlerle güncellemez ve güncellemez.
Oturumlar. Oyuncuların yalnızca X saatte bir oturum açmasını ve isteğe bağlı olarak yalnızca oturumu başlatmak için kullanılan aynı IP'yi kullanmasını sağlayın!
Hareket, Etkileşim, Sohbet, Komutlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere saldırıya uğramış istemciler gibi GUI'leri doğal olarak atlayabilen girdileri engelleyin. Oyuncunun PIN'ini girerken ölmemesi için varlık hedeflemeyi ve hasarı da engelleyebilirsiniz.
Başından beri performans göz önünde bulundurularak son derece verimli ve yüksek düzeyde optimize edilmiş, PinPrompt ile ilgili herhangi bir zamanlama/yığın raporu görürseniz, bilgileri bana gönderin, elimden gelenin en iyisini yapacağım.
Desteklenen Minecraft sürümlerinde altıgen renkler. (1.16+)
Tüm popüler sürümleri destekler. Bu, bunu 1.8, 1.12, 1.18 veya aradaki herhangi bir sürümde, gelecek sürümler için destekle birlikte kullanabileceğiniz anlamına gelir!
AuthMe. Kullanıcı şifresini girdikten sonra ekstra pin seçeneği olarak AuthMe ile uyumludur.
Seyirci Desteği. Bu oyun modunda hiçbir şeye tıklayamayacağınız için, izleyici modundaki oyuncuları PIN'lerini girmek için başka bir oyun moduna değiştirme desteği.
Emniyet ağı. Eklenti, veritabanına bağlanırken sorun yaşarsa, oyuncuların katılmasını durduracaktır.

ve daha fazlası...

KOMUTLAR & İZİNLER
/pin Eklenti bilgilerini gösterir.
/pin oluştur Kendiniz için bir PIN oluşturun.
/pin change [player] [new pin] Mevcut PIN'inizi değiştirin veya diğer kullanıcıların mevcut PIN'ini değiştirin.
/pin reload Baş yönetici dahil eklentiyi yeniden yükleyin, ayrıca verileri kaydedin.
/pin lock Hesabınızı kilitler (Endişelenmeden AFK yapabilmeniz için PIN GUI'sini getirir) bu nedenle oynamak için PIN'inizi yeniden girmeniz gerekir.
/pin remove [player] Kendi PIN'inizi kaldırın veya başka bir oyuncunun PIN'ini kaldırın.
/pin unban [player] PIN'ini yanlış girmesi yasaklanmış bir oyuncunun yasağını kaldırır.
İzinler:
pinprompt.force Bu izne sahip oyuncular bir PIN oluşturmaya ve bu PIN'i gelecekteki girişler için kullanmaya zorlanır. (Personel hesapları için iyi)
pinprompt.command.create Oyuncuların kendileri için bir PIN oluşturmak için /pin create komutunu kullanmasına izin verir, ancak buna zorlanmaz. (Oyuncuların isterlerse kendileri için bir iğne yapmalarına izin vermek için iyi)
pinprompt.command.change Oyuncuların, varsa mevcut PIN'lerini değiştirmek için /pin change komutunu kullanmalarına izin verir.
pinprompt.command.change.other Oyuncuların /pin change [player] [new pin] komutuyla diğer oyuncuların PIN'ini değiştirmesine izin verir
pinprompt.command.remove Oyuncuların, varsa kendi PIN'lerini kaldırmak için /pin remove komutunu kullanmalarına izin verir.
pinprompt.command.remove.other Oyuncuların /pin remove [player] komutuyla diğer oyuncuların PIN'ini kaldırmasına izin verir
pinprompt.command.unban Oyuncuların, yanlış PIN'i girmeleri yasaklanmışsa, oyuncuların yasağını kaldırmasına izin verir.
pinprompt.command.reload Eklentiyi yeniden yükleme izni.
pinprompt.update.notification Giriş sırasında güncelleme bildirimleri alma izni.
pinprompt.* tüm izinler için.

 

therine

Bir çalışma masası inşa edelim!
Katılım
15 Mar 2022
Mesajlar
16
Tepkime puanı
12
Puanlar
151
Discord
therine#4494
Faydalı bir paylaşım olmuş, teşekkürler.
 

UrfaKebab

Kebab İşte Bildiğin Şu Yenilebilen

Katılım
5 Kas 2021
Mesajlar
48
Tepkime puanı
103
Puanlar
551
Yaş
17
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.asenanetwork.com
Minecraft
Discord
UrfaKebab.yml#0001
Güzel bir tanıtım böyle devam ?
 

Arefshu

Parıldayan bir elmas göründü!

Katılım
5 Nis 2022
Mesajlar
106
Tepkime puanı
204
Puanlar
1,000
Yaş
19
Minecraft
Başarılı bir eklenti olmuş başarılar.
 

RelyCraft

Taş kazmanın gücü adına!
Katılım
29 Eyl 2022
Mesajlar
28
Tepkime puanı
10
Puanlar
151
Yaş
21
Konum
Ankara
Discord
Rexly#0082
Güzel bir tanıtım olmuş teşekkürler.
 
Üst