Çözüldü AtomCraft Dolandırıcılığı - Hırsızlığı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SergenTR

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
151
Minecraft
Discord
Sergen#5598
Şikayetçi olan kişi
Sergen#5598
Şikayet edilen kişi/şahıs/firma
AtomCraft
Selamlar Mine-Block Ailesi,

Bundan bir kaç ay önce lero star (jeystcraft) sunucusunda Why, Lero ve SergenTR olmak üzere 3 kişi jeystcraft da ortak olarak faction açma kararı aldık.
Paketin herşeyi bana aitdi, lero sadece maplarde yardımcı oldu. Aylar geçmesi üzerinden lero sunucuyu açmamaya karar verdi ve bizde why ile ayrıldık.
Why'ın pakette en ufak bir emeği yok, vds'ye girip paketleri çalmış bizden habersiz.

Daha sonra why ile atomcraft'da ortak olma kararı aldık, detayları konuştuğumda ben vazgeçtiğimi why'ın da vazgeçmesini istediğimi söyledim.
Ben atomcraftla açacağım demekten başka birşey demedi, bende paket onda yoktur diye birşey demedim ne yaparsa yapsın diye düşünerek.

Daha sonrasında birkaç ay sonra atomcraft da faction açıldığını gördüm ve bakmaya girdim. Sunucuya katıldığımda benim paketim olduğunu gördüm.
Why ile iletişime geçtiğimde bana her ay belli bir ücret ödeyeceğini ve paketi kullanma izni almak istediğini söyledi. (bakmasam haberim bile yoktu.)

Bende tamam dediğimde bir hafta sonra mesaja baktığımda mesajın olmadığını gördüm. Yani olay şu ki hiçbir emeği olmayan lisanslı paketin lisansını kırarak kendi sunucularında kullanmışlar.

Konuyu açma amacım herkesin atomcraft'ın dolandırıcı bir sunucu olduğunu bilmesini istememdir.
Detaylı kanıtları konuya ekliyorum, paketin satışını şuan ekibimde yapmaktayım inanmayanlar daha detaylı gelip inceleyebilir.

spawnatom.png
kasaatom.png
hammaddeatom.png
borsaatom.png
borsaatom2.png
coinmarketatom.png
marketatom.png

spawn.png
kasa.png
hammadde.png
borsa.png
b.png
c.png
m.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fergus

Bir steve spawnlandı!
Puanlar
151
Milleti sahte telif ile korkutmaya çalışıyorlar cidden yazık.

1637154868444-png.190979

Ekin_Beey

Play.skytr.network
Puanlar
251
Minecraft
Discord
Ekin_Beey#9314
gerçekten kötü bir durum ve çok düşük seviyeli birisine benziyor

SergenTR

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
151
Minecraft
Discord
Sergen#5598
Son düzenleme:

KardasLand

Snowlight Dev.
Puanlar
451
Web sitesi
snowlightdev.com
Minecraft
Discord
KardasLand#9552
Steam
unrealzoe
Merhabalar, paketin asılı SergenTR'nin ekibinde ("Jeystcraft" ortağı) bulunduğu kanıtlandığı sebebiyle, AtomCraft tanıtım konularının arşive alınması ve sahiplerinin mine-block forumundan uzaklaştırılması kararı alınmıştır.

İyi günler dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...