Firma Tanıtımı BATIGAME.com | Türkiye'nin Hesap Satıcısı! | 2 TL

Alyonse

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
150
Web sitesi
batigame.com
Discord
EgeEge#2394
Peki 23€ olan ürünü nasıl 2₺’ye satıyorsunuz?
Merhaba, Değerli yorumun için teşekkürler,

Sitemizde de belirttiğimiz gibi sizlere sunduğumuz hesaplar oyunu bırakmış kişilerden alınmış legal hesaplardır, çalışmayan ve bozuk hesapları stoklarımızda bulundurmuyoruz.

Alyonse

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
150
Web sitesi
batigame.com
Discord
EgeEge#2394
Premiumları umarım checklememişsinizdir.
Merhaba,
"checklememişsinizdir"den kastınızı anlıyamadım. Hacklememişsinizdir dediğini sanıyorum ve size şöyle açıklayayım,
zaten bu piyasada biz gibi bir sürü firma mevcut ve hepsi ile neredeyse aynı işi yapıyoruz, bir çok firmaya danışabilirsiniz. Eğer aklınızda daha fazla soru var ise discord sunucumuz üzerinden veya DM yoluyla bize ulaşabilirsin.
Burak.#9175 & EgeEge#2394 & Discord Topluluğu

kozmoneuste

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
201
Minecraft
Discord
kozmoneuste#9226
Steam
kozmoneuste
Merhaba, Değerli yorumun için teşekkürler,

Sitemizde de belirttiğimiz gibi sizlere sunduğumuz hesaplar oyunu bırakmış kişilerden alınmış legal hesaplardır, çalışmayan ve bozuk hesapları stoklarımızda bulundurmuyoruz.
Merhaba,
"checklememişsinizdir"den kastınızı anlıyamadım. Hacklememişsinizdir dediğini sanıyorum ve size şöyle açıklayayım,
zaten bu piyasada biz gibi bir sürü firma mevcut ve hepsi ile neredeyse aynı işi yapıyoruz, bir çok firmaya danışabilirsiniz. Eğer aklınızda daha fazla soru var ise discord sunucumuz üzerinden veya DM yoluyla bize ulaşabilirsin.
Burak.#9175 & EgeEge#2394 & Discord Topluluğu
Oyunu bırakmış kişilerde babasının hayrına veriyor zaten? Checklemek bir hesap çalma yöntemidir. Bir nevi Brute Force'a benzer. Piyasadaki çoğu marka bu yöntemi kullanır.

Alyonse

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
150
Web sitesi
batigame.com
Discord
EgeEge#2394
Oyunu bırakmış kişilerde babasının hayrına veriyor zaten? Checklemek bir hesap çalma yöntemidir. Bir nevi Brute Force'a benzer. Piyasadaki çoğu marka bu yöntemi kullanır.
Oyunu bırakmış kişilerden alınmış hesaplardır, ister babasının hayrına versin ister parayla satsın bu bizi ilgilendirmez belirttiğiniz üzere checkleme sistemini kullanıyor olsak demir ve altın hesap mı çalacağız? gidip stoklarımıza neden elmas hesap koymayalım? tek tek çalıp stoğa mı ekleyeceğiz?

kozmoneuste

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
201
Minecraft
Discord
kozmoneuste#9226
Steam
kozmoneuste
Şimdi dediklerinin hepsini cevaplayacağım:

belirttiğiniz üzere checkleme sistemini kullanıyor olsak demir ve altın hesap mı çalacağız? gidip stoklarımıza neden elmas hesap koymayalım?
İnternetteki configlerle hesap çalma yazılımlarının algoritmaları "demir", "altın" diye ayırmıyor, hesap bilgilerini karma olarak almış oluyorsunuz. İstediğiniz türden direkt hesap alamıyorsunuz.
tek tek çalıp stoğa mı ekleyeceğiz?
Teker teker çalma gibi bir mevzu yok. Olsaydı bile bu hesaplar stoğa eklenilebilirdi.

Son olarak: Size ve markanıza karşı bir garezim vb. asla yok. Sizi direkt "hırsız" olarak suçlamıyorum. Gerçekten temiz ve doğru satış yaptığını düşünen biri olabilirsiniz. Hatta hesapların satılmasında gerçekten hesap sahiplerinin rızası olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ama hesapları aldığınız yer temiz ve doğru değil.

Alyonse

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
150
Web sitesi
batigame.com
Discord
EgeEge#2394
Şimdi dediklerinin hepsini cevaplayacağım:

İnternetteki configlerle hesap çalma yazılımlarının algoritmaları "demir", "altın" diye ayırmıyor, hesap bilgilerini karma olarak almış oluyorsunuz. İstediğiniz türden direkt hesap alamıyorsunuz.

Teker teker çalma gibi bir mevzu yok. Olsaydı bile bu hesaplar stoğa eklenilebilirdi.

Son olarak: Size ve markanıza karşı bir garezim vb. asla yok. Sizi direkt "hırsız" olarak suçlamıyorum. Gerçekten temiz ve doğru satış yaptığını düşünen biri olabilirsiniz. Hatta hesapların satılmasında gerçekten hesap sahiplerinin rızası olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ama hesapları aldığınız yer temiz ve doğru değil.
Sizi anlıyabiliyorum, belirttiğiniz üzere herhangi bir checkleme olayı olsa buna ilk olarak ben karşı çıkarım bu ağıza alınabilecek ve anlayışlı olunabilecek bir şey değil, 23€ fiyatında ki orijinal hesapları almayı tercih edebilirsiniz, biz bu hizmeti size ve bu oyunu oynamak istiyenlere daha ucuz ve kaliteli şekilde sağlamayı hedefledik ve bu yolda devam ediyoruz zaten her zaman gidip orijinal sitesinden aldığınız daha güvenli olacaktır.

Batu

sophia.web.tr
Puanlar
250
Discord
Batu#1975
Steam
batuhanacar
Peki 23€ olan ürünü nasıl 2₺’ye satıyorsunuz?
Mesajını daha yeni gördüm, premiumları genelde yabancılar 0.50 dolardan 0.75 dolardan satışa sunuyor. Garantisi olmayanlar demir olarak adlandırılıyor Garantisi olanlar altın elmas gibi gidiyor. Bunları satın alıp stok olarak koyuluyor günümüzdeki tüm premium satış siteleri böyle yapıyor neredeyse. Bunu bir örnek olarak söyledim.

Ekin_Beey

Şikilop
Puanlar
501
Minecraft
Discord
Ekin_Beey#9314
Piyasadaki tek tük güvenilir siteler kaldı onlardan bir tanesi batigame

kozmoneuste

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
201
Minecraft
Discord
kozmoneuste#9226
Steam
kozmoneuste
Mesajını daha yeni gördüm, premiumları genelde yabancılar 0.50 dolardan 0.75 dolardan satışa sunuyor. Garantisi olmayanlar demir olarak adlandırılıyor Garantisi olanlar altın elmas gibi gidiyor. Bunları satın alıp stok olarak koyuluyor günümüzdeki tüm premium satış siteleri böyle yapıyor neredeyse. Bunu bir örnek olarak söyledim.
Peki yabancı bu premiumları nereden temin ediyorlar?

GrapP

┍━━━BM━━━♔━━DSGN━━┑
Puanlar
150
Minecraft
Discord
BahaBey#0463
Kurcalamaya gerek yok. Her sitede olduğu gibi, makul fiyat ve katagorize edilmiş Minecraft : Premium acc satışları yer alıyor. Günümüzde, bunca yaşanan ekonomik artışlara rağmen bu geleneğin sürdürülebilir olması güzel..
..Yukarıdaki konuda da yer aldığı gibi, '' Demir '' kategorisinde bulunan bazı hesaplar, Hypixel gibi ünlü sunuculardan ban yemiş olabilirler. '' Garantisi yoktur '' denmesinin sebebi budur. Benim tercihim her zaman gold acc 'tır. :giggle:
Batigame firmasına bol kazançlar dilerim :coffee:

Anahtar Kelimeler;
Katagorize : Herhangi bir içerik, malzeme veya materyalin; kendi özellikleri / kullanışları açısından kategorilere ayrılmış hali / biçimidir.
Premium Acc : Ayrıcalıklı kullanıcı hesabı.
Hypixel : Dünya 'nın en ünlü Minecraft sunucularından biri.
Gold Acc : Kademelendirilmiş ayrıcalıklı kullanıcı hesabı.

banner.png

Ekin_Beey

Şikilop
Puanlar
501
Minecraft
Discord
Ekin_Beey#9314
Oldukça ucuz ve güvenilir olduğunu düşünüyorum​