Bazı Canavarların Oyunculara Yaşattıkları

Sadrazam

Bir çalışma masası inşa edelim!

Deneme Moderatör
Puanlar
801
Minecraft
Discord
Sadrazam#3869
Selamlar Mine-Block Üyeleri

Hepimizin yakından tanıdığı Minecraft'ın vazgeçilmezi olan bir o kadarda kin beslediğimiz bir kaç canavarın bize neler yaşattığını bilmeyenlere kısa ve öz şekilde anlatmak istiyorum.

Creeper

Kendi adıma bu canavarı hiç sevmiyorum, gerçi seven var mıdır? Sevene lafımız yok ancak yaşattıkları hiç hoş değil, gelelim oyunla alakası olmayanların sorduğu şu soruya ''En fazla ne yaşatabilir ki?'' saatlerce, günlerce, haftalarca belki de aylarca verdiğimiz emeği saniyeler içerisinde toz etmesine bitiyorum. Peki nasıl o kadar emek harcayıp saniyeler içinde toz ettiğine gelelim oyunu bilmeyenlere şu şekilde anlatmak daha iyi olur ''Patlamaya hazır bomba gibiyim.'' derler ya hani Creeper adlı arkadaşımızda her dakika bu durumda olduğunu düşünüyorum. Hatırı var buraya da bir fotoğrafını bırakalım.

Creeper.png

Enderman

Bu uzun boylu karizmatik canavarımız bize neler yaşatıyor. Adeta semt ağabeyi diyebileceğimiz bir canavardan bahsediyoruz, göz göze gelmeye korktuğumuz bir canavar ne oldu ki baktık sadece sanırsın küfür ettik. Bu canavarımız diğer bütün canlılara nazaran daha değişik bir özelliğe sahip uçmasa da ışınlanabilme gibi bir yeteneği olan bu karizmatik canavarımız blokları bir yerden alıp bir yere kadar götürebiliyor. O kadar karizmatik dedik bir fotoğrafını koymazsak ayıp olur.

Enderman.png

Phantom

Phantom, oyunda hava karardıktan sonra ortaya çıkan çirkin can sıkıcı bu yaratık hiç beklenmedik şekilde arkanızdan gelip eski sevgili edasına arkadan bıçaklayışını anımsatan bir canavar öldürülmesi de bir o kadar zor olan bu mahlukat oyun zevkinizi altüst edebilir dikkat edin. Bu arkadaşında fotoğrafını koyalım sonra ırkçı damgası yemek istemem.

Phantom.png

Okuyan okumayan bütün forum sakinlerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sonra ki konuda görüşmek üzere.

Moderatör tarafında düzenlendi: