• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Dizi Önerisi / Erased

GrapP

┍━━━BM━━━♔━━DSGN━━┑

Puanlar
150
Minecraft
Discord
BahaBey#0463

Giriş​

Merhaba dostlarım. Foruma giriş yaptığımdan bu yana, hiçbir Dizi veya Film önerisinde bulunulmadığını fark ettim. İlk adımı ben atmak istedim :giggle:
Bence hemen hemen herkesin sevebileceği türden bir yapıt ile karşınıza çıktığımı düşünüyorum; ERASED . Ben, dizinin anime versiyonunu izledim. Ayriyetten origin ve sinematik versiyonları da mevcut ancak onlara hiç göz atmadım. Belki de istemedim..
.. Dizinin içeriği, drama olduğu ve bu konuyu harika bir şekilde işlediği için bunun üstüne bu konuda işlenilen başka bir yapıt olamayacağını düşündüğüm için..

Konu​

Dizinin konusu, başrolümüzün manga yeteneğinin bulunması ve bi'yayın evine başvuruya gitmesine rağmen RED cevabı almasıyla başlıyor. Bölümün ilerleyen dakikalarında, başrolümüzün kuryecilik mesleğine girip ve bir siparişi yetiştirmek üzere yola çıktığı esnada, bi'olay sonucu tanrı tarafından bahşedilmiş bir güç olarak gördüğü RIVIVAL ( Yeniden Doğuş ) yeteneğine sahip oluyor. Bu yetenek sayesinde, şahitlik ettiği felaketler yaşanmadan birkaç saniye öncesine geri dönebilip bunları önleyebiliyor fakat tabiiki başka felaketlere de perdeler aralanmıyor değil.
Yine ilerleyen bölümlerinde başrolümüzün evine döndüğünde annesinin yerde ölü olarak hareketsiz biçimde yattığını görüyor ve YİNE bu olay sonucu zamanda geriye gidiyor.. TAM 18 YIL ÖNCESİNE !

Çocukluk dönemleri.. Başrolümüz satoru, aynı zamanda bu olayı çözmeden günümüze geri dönemeyeceğini bilerekten okul hayatında ne kadar pasif ( çekingen, utangaç ) bir öğrenci olduğunu hatırlıyor. Buna rağmen, olgun bir beden içinde olduğunu hatırlayarak, başta sınıf arkadaşları olmak üzere herkese yaptığı hareket / yetenekleri ile taş çıkartıyor. Tüm bu olayların yaşandığı sırada, çocukluk dönemlerinde bir sınıf arkadaşına aşık olduğunu, kızın kaçırılması / darp edilmesi sonucu öldürülmesini hatırlıyor ve devamında yaşanılan gelişmeler ile birlikte aynı zamanda kızı kurtarması gerektiğini de hatırlıyor. Çok uzun bir süre bu gerçeklikte sıkışıp kalan ve defalarca denemeleri sonucunda hoşlandığı kız ve diğer arkadaşlarını kurtarmayı başaran baş rolümüz Satoru Fujinuma, bu olaydan sonra kendisini çok daha büyük bir şeyin beklediğini bilmektedir; ASIL KATİL !
Katilin, kızı darp eden ailesi olduğunu sanan Satoru Fujinuma, Satoru 'nun nnesi ve arkadaşları, çok büyük bir şaşkınlık içerisinde asıl katilin bir başkası olduğunu öğrenirler ve yaşanılan gelişmeler sonucunda asıl katilin...

...( Devamını, izleyerek öğrenmeye ne dersiniz? Drama 'yı estetik bir biçimde kullanan bu başyapıtı izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. )

250c4c2632d962001cf7ea6de6b1a393-300x200.jpg
/ Satoru ve Arkadaşları / - Erased

AltugGaming

Play.MagicRise.Pw

Puanlar
250
Minecraft
Discord
MagicRise#4774
Güzel miş izliyicem hadi bakalım :zumrut:

Engleis

Engleis in the hood?

Puanlar
151
Web sitesi
www.mustafademirtr.com
Minecraft
Discord
Engleis#7220
Bende birkaç öneride bulunayım.

İNTO THE NİGHT

Güneşin insanları öldürdüğü bir dünyada yaşadığınızı düşünün. Hayatta kalma mücadelesine girişen uçak yolcuları dünyayı dolaşıp güneşin tersi yönünde hareket etmektedir. İçerisinde Türk karakterler olan, Kıvanç Tatlıtuğ ve Mehmet Kurtuluş vardır.

RAGNAROK

İskandinavya mitolojisini anlatan bu dizi, İskandinavya mitolojisini yakından anlayıp, merak duymanızı sağlayacak bir dizidir. Tanrılar ile devlerin savaşını anlatan, maceralarla ekran başından ayrılamayacağınız ve çok seveceğiniz bir dizidir.

MUHAFIZ

Türk yapımı olan bu dizi İstanbul'un 8 ölümsüz tarafından yok edilmeye çalışılıp Muhafız tarafından durdurulmasıdır. Son Muhafız olan Hakan isimli bir genç bu 8 ölümsüzü nasıl yok edebilir?

Bu dizilerde birkaç bölüm sıkılabilirsiniz ama devam ettikçe sürükleyici bir dizi keyfi yaşarsınız. Hepsini şiddetle tavsiye ederim.

GrapP

┍━━━BM━━━♔━━DSGN━━┑

Puanlar
150
Minecraft
Discord
BahaBey#0463
Ragnarok 'u hep erteliyordum, bu hafta sonu başlayalım bakalım :giggle:
Eywallah kral öneriler için :mc_38-0:

kozmoneuste

Taş kazmanın gücü adına!

Puanlar
201
Minecraft
Discord
kozmoneuste#9226
Steam
kozmoneuste
Derslerden vakit kalırsa bir göz atarım belki.

Spadde

Parıldayan bir elmas göründü!

Puanlar
501
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
https://steamcommunity.com/id/Spadde2/
Eyvallah grapp kardeş bir bakayım.