• Mine-block.com v6.0.0.4 destek sonu

    Merhaba Ziyaretçi, üzülerek bildirmek isteriz ki forumumuzun teması artık destek almayacaktır, hata düzeltmeleri ve benzeri sorunlar için lütfen Site Sahibi ile görüşünüz.

Reklam Gazador Network - 1.8 Kolay Skyblock Sunucusu - Çok Yakında Sizlerle - play.gazador.pw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhanacar

sophia.web.tr
Katılım
17 Kas 2021
Mesajlar
84
Tepkime puanı
131
Puanlar
550
Discord
Batu#1975
Steam
batuhanacar
Selam MİNE-BLOCK halkı, discord.gg/gazador
Bu konuyu açma sebebimiz GAZADOR NETWORK'ün geri dönmesi ve yeni kadrodan, kendimizden birazcık bahsetmek amacıdır. Bütün eleştirilere açığız yorumlarda bizi eleştirebilir, soru sorabilirsiniz hiç bir şekilde cevap vermemezlik yapmayacağız.

MİSYONUMUZ:
2021 Yılında kurulmuş olan Gazador Network bazı teknik sebepler yüzünden kapatılmış, tamamen silinmişti. Ancak 2022 Ocak ayının başlarında tekrardan yapımına başladığımız Gazador Network 4 ortak kurucuyla beraber çok yakında aktif olacak ve oyuncularımıza keyifli, sıkıntısız, sorunsuz bir SKYBLOCK deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz!

KISACA GAZADOR TAKIMI:
Toplamda 17 kişiden oluşan Gazador Ekibi içersinde uzmanlaşmış java geliştiricileri de barındırmaktayız. Profosyonel ve ilgili destek ekibimiz sizlerin daha iyi bir oyun zevki yaşamanız için bu proje boyunca tamamen aralıksız sizler için hizmet vereceğiz.

OYUN SÜRÜMÜ - AÇILIŞ TARİHİ:
Şu an açılış tarihi vermek istemiyoruz bunun sebebini bazı tecrübeli arkadaşlar anlamıştır diye düşünüyoruz yakın bir zamanda Discord sunucumuz üzerinden duyuru geçeceğiz ancak konuya discord sunucumuzu ekleyemedik maalesef forum kuralları gereği izin alınırsa ekleyeceğiz. Sunucumuz 1.8 SKYBLOCK olarak aktif edilecektir.

NEDEN ESKİ SÜRÜM TERCİH EDİYORUZ:
Aslında takım olarak aklımızda 1.16.5 Hard Skyblock vardı ancak eski Gazador kitlesinin isteği ve talepleri üzerine 1.8 Kolay derecede bir Skyblock sunucusu açacağız güncellemelerle beraber hard oyun modları, yeni oyun modları, Gazador'a özel oyun modu eklenecek. Hedefimiz herkese iyi bir oyun deneyimi yaşatmak ve kendi adımızı duyurmaktır.

SEZON - KLAN SİSTEMİ:

Gazador Network çoğu sunucudan ayrı olarak kendi farkını göstererek siz oyuncularımıza güzel bir etkinlik düşündük ve gerçekleştiriyoruz. Sunucu açıldığı andan itibaren ilk sezon KREDİ vermek yerine direk TL verilecek kişinin tercihi üzerine. Klan turnuvaları olacak Metin2 oynayan arkadaşlar varsa dediğimi anlamıştır büyük - orta - küçük siklet tarzında para ödüllü turnuvalar olacaktır bunların bilgilendirilmesi de Discord üzerinden yapılacaktır.

Şu anlık bilgilendirme buraya kadar sorularınızı bu konu üzerinden sorabilirsiniz görüşmek üzere ahbaplar! discord.gg/gazador
1.png

2.png

3.png 

Spadde

Parıldayan bir elmas göründü!

Katılım
20 Kas 2021
Mesajlar
237
Tepkime puanı
163
Puanlar
501
Konum
Konya
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
https://steamcommunity.com/id/Spadde2/
Yetkili yönetim ekibi sağlam, sistemlerde güzel ama konuya bi mapleriniz iyi giderdi başarılar.
 

Alyonse

Demir cevheri gibi parlak, elmas gibi soğuk!
Katılım
5 Kas 2021
Mesajlar
48
Tepkime puanı
34
Puanlar
150
Web sitesi
batigame.com
Discord
EgeEge#2394
Konu tasarımı güzel. Başarılar.
 

Cem

Taş kazmanın gücü adına!
Katılım
9 May 2022
Mesajlar
36
Tepkime puanı
18
Puanlar
150
Web sitesi
lostvanilla.com.tr
Merhaba, sunucunuz aktif olmadığı için konuyu kitleyip arşive alıyorum.
Konuyu tekrar aktif hale getirmek isterseniz lütfen konuyu rapor tuşuna basarak bildirin.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst