Ürün Tanıtımı Hamsi Pack - Fexit Konu Tasarımı 🎨

Batu

sophia.web.tr
Puanlar
250
Discord
Batu#1975
Steam
batuhanacar

💸 Ürün Fiyatı : 35₺

Satın alım veya bilgi edinmek için bize Discord sunucumuzdan ulaşabilirsiniz.
Eleştiri yapacağım; Bu ürünün neresi 35 tlyi hakediyor anlamadım? şimdi bu fiyata daha güzel konu tasarımları bulabiliriz ama ülkemizdeki ekonomik durumlardan haberdarsınızdır umarım. Basit bir konu tasarımına bu kadar ücret çok fazla. Gidip ondan alabilirsiniz, bundan alabilirsiniz konuyu baltalamayın vs. diyeceksiniz fakat bu baltalama değil, eleştiri. Bu yazdıklarımı dikkate almalısınız.

Sensei

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
151
Discord
Sensei#7806
Eleştiri yapacağım; Bu ürünün neresi 35 tlyi hakediyor anlamadım? şimdi bu fiyata daha güzel konu tasarımları bulabiliriz ama ülkemizdeki ekonomik durumlardan haberdarsınızdır umarım. Basit bir konu tasarımına bu kadar ücret çok fazla. Gidip ondan alabilirsiniz, bundan alabilirsiniz konuyu baltalamayın vs. diyeceksiniz fakat bu baltalama değil, eleştiri. Bu yazdıklarımı dikkate almalısınız.
Serbest piyasa dostum. İsteyen istediğini istediği fiyata koyabilir. Alıp almamak kullanıcıların elinde.

Batu

sophia.web.tr
Puanlar
250
Discord
Batu#1975
Steam
batuhanacar
Serbest piyasa dostum. İsteyen istediğini istediği fiyata koyabilir. Alıp almamak kullanıcıların elinde.
Serbest piyasa ayağına piyasanın içine etmekte istemezler değil mi? Ayrıca yazdığım şeyi dikkatliçe ve inatla okuduysan nasıl yorum yapacağını anlaman gerekirdi. Hiç bir zaman bir ürünümü abartı fiyata koymadım, üyelerime kurdurtmadım. Sende bir zamanlar bizim ekibimizdeyken sanada aynı şekilde çok uçuk fiyata koydurtmadım. Bu tarz şeylere karşı bir sinirim var. Hayliyle insan bi 35 TL yi görünce morali bozulabiliyor dost

Sensei

Puanlar
151
Discord
Sensei#7806
Serbest piyasa ayağına piyasanın içine etmekte istemezler değil mi? Ayrıca yazdığım şeyi dikkatliçe ve inatla okuduysan nasıl yorum yapacağını anlaman gerekirdi. Hiç bir zaman bir ürünümü abartı fiyata koymadım, üyelerime kurdurtmadım. Sende bir zamanlar bizim ekibimizdeyken sanada aynı şekilde çok uçuk fiyata koydurtmadım. Bu tarz şeylere karşı bir sinirim var. Hayliyle insan bi 35 TL yi görünce morali bozulabiliyor dost
Fiyatı zaten onaylamıyorum ancak laf etmek te üzerimize düşmez bence. Alan alır almayan almaz çok takmamak lazım.

Sinyor elder

Puanlar
151
Merhabalar, fikirlerini sunduğun için teşekkür ediyorum ancak bu tarz şeylerle uğraştığım için çok ama çok üzülüyorum başlamadan önce ülkemizdeki ekonomik durumdan sadece minecraft sunucusu açan kişiler mi etkileniyor? hiç sanmıyorum öğrenciyim gezmeyi seviyorum ve tarzıma kesinlikle önem veriyorum sen bu yorumu yaparken HaciGandalf dostumla beraber sinemadaydım sadece basit bir gün geçirdik ve sana nelere ne kadar ödediğimi göndermek istiyorum bunu hava atmak için değil ülkenin ekonomik durumunun sadece minecraft sunucusu açan kişileri etkilemediğini gör diye atıyorum.

Sinema öncesi küçük bir alışveriş aldığımız şeyler:
eaadfd13-aea3-4fe4-a1b7-d77f182df6f0.jpg
Sinema biletlerimiz ben 25 haci 35tl ödedi(ben öğrenciyim haci değil) = 60TL

Haci ile meşale storysi atmadık rahat olun sadece canımız kahve istedi. 36TL
20c80fa5-aa97-4d99-a563-f7a3aa9e48b5.jpg

Çok basit bir günümüz ortalama140TL tutmuş yani 70tl kişi başı 70tl yapıyor.

Üst tarafta tarzıma dikkat ettiğimi söylemiştim

geçenlerde bu ceketlerin 500-700TL gibi fiyatı vardı

bunlar cok lüks diyorsanız eğer farklı bir konuya geçelim

Bira fiyatları(umarım alkol fiyatlarından dolayı bu yorum silinmez)
1639845928597.png
1639845906173.png
Bu fiyatlar şimdilik böyle yılbaşından sonra +%40 zamlanacak diye duydum

yani uzun lafın kısası çok lüks bir hayatım yok ve giderlerimi görüyorsun basit photoshop özelliklerini kullanarak bir şeyler çıkartmaya ve kendimi durumumu idare etmeye çalışıyorum ama bunları yaparken tasarımcıyım diye geçinmiyorum kendimi geliştirmeye çalışıyorum eğer ortalama bir seviyeye gelirsem durumuma graphic designer'i gururla koyacağım sana söz veriyorum. Konunun başında eleştireceğim demişsin ama 35tlyi nasıl hakediyor diyorsun sanırsam eleştirmenin ne olduğunu öğrenmedik ama onu da öğrenelim bugün her şeyi öğrendik.
upsss...
1639846416937.png

Bu yorumu attıktan sonra discord sunucunda bana biraz salladığını gördüm senin adına çok üzüldüm kargaşayı seviyorsun diğer forumlarda da böyleydin adına üzülüyorum
arkadaşın attığı yorum:
1639846576859.png

35tl'nin şuanda çok fazla olduğunu söylemek için ya evden çıkmayıp sadece su içmek gerekiyor ya da kör olmak tarafını sen seç iyi günler.

Edit:
Revize edilmesini istediğin bir şey varsa seve seve düzenlerim aynı şekilde alacak kişiler içinde revize hakkı tanıyabilirim.

Ekli dosyalar

• 1639846409703.png
    1639846409703.png
    15.4 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

HaciGandalf

Bir steve spawnlandı!
Puanlar
151
Adam 35 TL'ye konu tasarımı koymuş. Yani zannedersiniz ki 500 TL'ye falan tasarım satmaya çalışıyor. İsteyen gelir bunu satın alır isteyen de satın almaz. Yani neden bu kadar batıyor gerçekten anlamakta çok güçlük çekiyorum. Müşterinin seçme hakkı var istediğini satın alır kimse de müşteriye şunu alacaksın diye zorlama yapmaz. Müşteri bakar beğenirse ve 35 TL vermeyi uygun görürse satın alır. Konu tasarımı sonuçta yani bir görsel. Bunu sen beğenmezsin başka biri beğenir 35 TL'yi veriyorum alıyorum ben beğendim der. Beğenmiyorsan dersin ki ben bunu beğenmedim bu sebepten dolayı da bunu satın almayı tercih etmem. Ama sen gidip de bu ürün nasıl 35 TL'yi hak ediyor diyemezsin çünkü buna karar verebilecek kişi sen değilsin. Kısaca alan alır almak istemeyen de zaten almıyor. Sen bakkaldaki bir çikolatayı beğenmedin diye gidip "Abi bu çikolata 3-4 lira eder mi ya" diyemiyorsan burada da diyemezsin.

Batu

sophia.web.tr
Puanlar
250
Discord
Batu#1975
Steam
batuhanacar
Merhabalar, fikirlerini sunduğun için teşekkür ediyorum ancak bu tarz şeylerle uğraştığım için çok ama çok üzülüyorum başlamadan önce ülkemizdeki ekonomik durumdan sadece minecraft sunucusu açan kişiler mi etkileniyor? hiç sanmıyorum öğrenciyim gezmeyi seviyorum ve tarzıma kesinlikle önem veriyorum sen bu yorumu yaparken HaciGandalf dostumla beraber sinemadaydım sadece basit bir gün geçirdik ve sana nelere ne kadar ödediğimi göndermek istiyorum bunu hava atmak için değil ülkenin ekonomik durumunun sadece minecraft sunucusu açan kişileri etkilemediğini gör diye atıyorum.

Sinema öncesi küçük bir alışveriş aldığımız şeyler:
Ekli dosyayı görüntüle 572
Sinema biletlerimiz ben 25 haci 35tl ödedi(ben öğrenciyim haci değil) = 60TL

Haci ile meşale storysi atmadık rahat olun sadece canımız kahve istedi. 36TL
Ekli dosyayı görüntüle 573

Çok basit bir günümüz ortalama140TL tutmuş yani 70tl kişi başı 70tl yapıyor.

Üst tarafta tarzıma dikkat ettiğimi söylemiştim

geçenlerde bu ceketlerin 500-700TL gibi fiyatı vardı

bunlar cok lüks diyorsanız eğer farklı bir konuya geçelim

Bira fiyatları(umarım alkol fiyatlarından dolayı bu yorum silinmez)
Ekli dosyayı görüntüle 575
Ekli dosyayı görüntüle 574
Bu fiyatlar şimdilik böyle yılbaşından sonra +%40 zamlanacak diye duydum

yani uzun lafın kısası çok lüks bir hayatım yok ve giderlerimi görüyorsun basit photoshop özelliklerini kullanarak bir şeyler çıkartmaya ve kendimi durumumu idare etmeye çalışıyorum ama bunları yaparken tasarımcıyım diye geçinmiyorum kendimi geliştirmeye çalışıyorum eğer ortalama bir seviyeye gelirsem durumuma graphic designer'i gururla koyacağım sana söz veriyorum. Konunun başında eleştireceğim demişsin ama 35tlyi nasıl hakediyor diyorsun sanırsam eleştirmenin ne olduğunu öğrenmedik ama onu da öğrenelim bugün her şeyi öğrendik.
upsss...
Ekli dosyayı görüntüle 577

Bu yorumu attıktan sonra discord sunucunda bana biraz salladığını gördüm senin adına çok üzüldüm kargaşayı seviyorsun diğer forumlarda da böyleydin adına üzülüyorum
arkadaşın attığı yorum:
Ekli dosyayı görüntüle 578

35tl'nin şuanda çok fazla olduğunu söylemek için ya evden çıkmayıp sadece su içmek gerekiyor ya da kör olmak tarafını sen seç iyi günler.

Edit:
Revize edilmesini istediğin bir şey varsa seve seve düzenlerim aynı şekilde alacak kişiler içinde revize hakkı tanıyabilirim.
"discord sunucunda bana biraz salladığın" Hocam tek seni hedef almadım bugtün yaşanan bir şeyi belirttim. Bunu diğer forumlardada böyleydin diyip açıklaman ne kadar doğru veya yanlış orasını sen hesap et pek umursamayacağım. Bu duyuru zaten atılıydı silip tekrar revize ederek kanalı açtım. Gereksiz yoruma gerek yok, günümüzde küçük bütçeyle sunucu açıp eğer bir şeyler başarırlarsa yüksek oynamayı düşünen insanlar var. Evet ülke ekonomisi çok kötü olabilir ama maalesef. Ucuz tutmak daha iyi olacaktır. 35 az ama bazı insanlar bütçe sorunu yaşıyor dediğim gibi. Ayrıca baltalamalık değil ssdeki gibi Eleştiri bir yanlışı söylemek vs. bende fiyatın yanlış olduğunu, haketmediğini söyledim. Okuma kabiliyeti iyi olan birisi bunu rahatça anlar.

Adam 35 TL'ye konu tasarımı koymuş. Yani zannedersiniz ki 500 TL'ye falan tasarım satmaya çalışıyor. İsteyen gelir bunu satın alır isteyen de satın almaz. Yani neden bu kadar batıyor gerçekten anlamakta çok güçlük çekiyorum. Müşterinin seçme hakkı var istediğini satın alır kimse de müşteriye şunu alacaksın diye zorlama yapmaz. Müşteri bakar beğenirse ve 35 TL vermeyi uygun görürse satın alır. Konu tasarımı sonuçta yani bir görsel. Bunu sen beğenmezsin başka biri beğenir 35 TL'yi veriyorum alıyorum ben beğendim der. Beğenmiyorsan dersin ki ben bunu beğenmedim bu sebepten dolayı da bunu satın almayı tercih etmem. Ama sen gidip de bu ürün nasıl 35 TL'yi hak ediyor diyemezsin çünkü buna karar verebilecek kişi sen değilsin. Kısaca alan alır almak istemeyen de zaten almıyor. Sen bakkaldaki bir çikolatayı beğenmedin diye gidip "Abi bu çikolata 3-4 lira eder mi ya" diyemiyorsan burada da diyemezsin.
Ne batar, ne çıkar, ne zararı olur. Kafana göre havalara veya egolara girip yazmana gerek yoktu. Dediğim gibi isteyen alır, isteyen almaz çok umrumda olmayacak, olmaz da zaten. Sadece fiyatın fazla olduğunu belirttim eleştirdim ve tasarımın sade olduğu haketmediğini söyledim. Bunu böyle anlıyorsanız sizin probleminiz, sorununuzdur. İyi forumlar dilerim tekrardan belirtmek isterim her zamanki gibi insanları geçmişi veya başka bir şeyiyle yargılamayın günümüzdeki işleyişine, ilerleyişine bakın öyle yorum yapın. Çocuk değiliz artık umarım

Aynı şeyi 2 kişi nin yazması da ayrı bir şey ne alaka vs diyeceksiniz ama 2 side yan yana 2 side yakın arkadaş 2 side aynı şeyleri anlatmışlar :D Ayrıca birisine sallayacak, boş boş baltalama yapacak birisi değilim şükür uğraşmıyorum o tarz şeylerle. Tasarımı revize edip daha güzel şeyler sunabilirsinizbu yaptığım yorum illa işinize yarıyacak ileride bak böyle bir şey denmişti, böyle bir yorum almıştı buralara dikkat edelim örneğinden. Uzatmaya gerek yok iyi forumlar.

Nuage

Puanlar
451
Web sitesi
cubelific.com
Discord
Nuage#1234
3 gün boyunca %50 indirim mevcuttur.