• Mine-block.com v6.0.0.4 destek sonu

    Merhaba Ziyaretçi, üzülerek bildirmek isteriz ki forumumuzun teması artık destek almayacaktır, hata düzeltmeleri ve benzeri sorunlar için lütfen Site Sahibi ile görüşünüz.
Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

Kahramanmaraş Depremi - AKUT Bağış

Foreda

Demir cevheri gibi parlak, elmas gibi soğuk!
Katılım
9 Ara 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
32
Puanlar
151
Konum
Türkiye
Web sitesi
foreda.net
Discord
Proomp#9980
Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.4 büyüklüğündeki depremin insanlar üzerinde bıraktığı etkileri üzüntüyle izliyoruz. Deprem sırasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Deprem sırasında evlerinde zarar gören vatandaşlarımıza ve insanların içinde bulunduğu zor duruma dikkat çekmek isteriz. Ülke olarak birbirimize destek olmalıyız ve bu zor süreci insanların yanında olmak suretiyle atlatmaya çalışmalıyız.

Deprem sonrasında insanların yardım ihtiyaçlarını karşılamak adına birçok sivil toplum örgütü ve kamu kurumlarına bağışta bulunabiliriz. Bireysel olarak da elimizden geldiğince insanların yardımına koşabiliriz.

Kahramanmaraş halkına geçmiş olsun mesajı gönderiyor, hayatlarına dair tekrar eski haline dönebilmelerini diliyoruz. Bu zor süreçte yanlarında olduğumuzu unutmayın.

9DbKuev.png


Bugünden (06.02.2023) itibaren önümüzdeki 4 gün boyunca (10.02.2023'e kadar) kazandığmız paraların tamamını AKUT'a (Arama Kurtarma Derneği) bağışlayacağız

Maddi durumu yeterli olan kişilerin de bağışta bulunmasını temenni ederiz.

AKUT - Bağış Yap
 

Foreda

Demir cevheri gibi parlak, elmas gibi soğuk!
Katılım
9 Ara 2022
Mesajlar
50
Tepkime puanı
32
Puanlar
151
Konum
Türkiye
Web sitesi
foreda.net
Discord
Proomp#9980
Daha önceden de dediğimiz gibi 4 günlük kazancımızın tamamını bağışladık, maddi durumu yerinde olanların da bağışta bulunmasını temenni ederiz.
fP279Sy.png
 
Üst