Liforyum Sorunları

BloodyX

Hm
Puanlar
301
Minecraft
Discord
BloodyX#4069
Steam
thegamelife_hd
pardon anlamadım kime dediğinizi bu arada detaylı olarak anlatabilir misiniz.

birde vergi için Türkiye'de yaşayıp 2 ürün için şirket açıp vergi vermek?
Siz bir takım olduğunuza göre bu yaptığınız da satış olduğuna göre internet üzerinden satış yaptığınız için İnternet üzerinden yapılan satışlarda satışı yapılan ürünlerin vergilerinin ödenmesi gerekir. Sizde ürün satarken fatura kesmediğinize göre bu vergi kaçakçılığına girdiğine göre yapmış olduğunuz yasal olarak bir suçtur.

2 olarak ben genel olarak konuştum üstünüze alındıysanız o sizin kişisel sorununuz.

Egemen.

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
150
Minecraft
Discord
Egemen.#6114
bu tasarımı daha önce görmemiştik görseydik kullanmazdık yukarıdada dediğim gibi arkadaş düşünmeden hareket edip emek vermediği ekibi kötülemek için çalışmış ekipdede değildi zaten neye sinirlendi anlamadım :/
Bu kadar uzun süre sonra bakmanız bence herşeyi açıklıyor daha kanıtınız yok

Proomp

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
251
Minecraft
Discord
Proomp#9980
Forumda herkese bedavaya niye onaylı satıcı vs. verilmiş ki @BloodyX
Siz bir takım olduğunuza göre bu yaptığınız da satış olduğuna göre internet üzerinden satış yaptığınız için İnternet üzerinden yapılan satışlarda satışı yapılan ürünlerin vergilerinin ödenmesi gerekir. Sizde ürün satarken fatura kesmediğinize göre bu vergi kaçakçılığına girdiğine göre yapmış olduğunuz yasal olarak bir suçtur.

2 olarak ben genel olarak konuştum üstünüze alındıysanız o sizin kişisel sorununuz.

Proomp

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
251
Minecraft
Discord
Proomp#9980
Bedavaya mı ben bedavaya verildiğini sanmıyorum site ekibine soracağım böyle bir şey var mı diye.
Bedava diye düşünüyorum. Önünüze gelene discordunda duyuru atması şartıyla bedava satıcı verirseniz dolandırıcıların önünü açarsınız. Bu arkadaş mağdur oldu, daha fazlası da olacaktır.

TuranTahaAydın

hostlayici.com.tr
Puanlar
251
Bedava diye düşünüyorum. Önünüze gelene discordunda duyuru atması şartıyla bedava satıcı verirseniz dolandırıcıların önünü açarsınız. Bu arkadaş mağdur oldu, daha fazlası da olacaktır.
Selamlar hocam, onaylı satıcı ve takım flamaları kişilere forumu tanıtma amaçlı bir süre en fazla 1 haftalığına deneme amaçlı veriliyor. Ardından kişi ödeme yaparsa devam ediyor.

Bannerlarda aynı şekil forumu tanıtma amaçlı bir süre ücretsiz arkadaşlarımıza verildi, ardından ödemesi yapılan banner'lar aktif olarak kaldı.

Ek olarak takım ve diğer satıcıların onay alması için gerekli yasal güvenlik önlemleri düşünüp böyle dolandırıcılık olaylarını azaltmak için gerekli işlemleri uygulayacağız.

Saygılar.

Liforyum Project

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
150
yazdıklarımı okumadınız galiba dolandırıcılık söz konusu bile değil ekipde olmayan birisi yetkisi alındı diye bizi kötülemek amacıyla bir şeyler yapmaya çalışmış lütfen bilip bilmeden boş yorum yazmayın.