• Mine-block.com v6.0.0.4 destek sonu

  Merhaba Ziyaretçi, üzülerek bildirmek isteriz ki forumumuzun teması artık destek almayacaktır, hata düzeltmeleri ve benzeri sorunlar için lütfen Site Sahibi ile görüşünüz.
Buraya 720x90 haftalık reklam verebilirsiniz, tıkla ve daha fazla bilgi edin

Bilgilendirme mine-block.com - Genel Kurallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem

Öylesine
Katılım
9 May 2022
Mesajlar
38
Tepkime puanı
26
Puanlar
150
bannerkalp.png


Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması yada kurallardan haberdar olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

 • Forumda yazılan mesajlardan tamamen yazan şahıs sorumludur. Şahısların yazdıklarından dolayı forumumuz ya da yöneticileri hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 • Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı ya da nefret dolu mesajlar göndermek yasaktır.
 • Forumda konu açmadan önce arama yapmak üyelerin sorumluluğundadır. Aynı konunun birden fazla açılması sonucu açılan konular yöneticiler tarafından kapatılabilir.
 • Açtığınız konuların başlıkları içeriğini anlatmalıdır. "Ne olur yardım, yardım, imdat, help, acil, bi bakın arkadaşlar" gibi anlamsız konu başlıkları üyelerin uyarı veya tekrarı durumunda cezalandırılmasına sebep olacaktır.
 • Forumdaki hesaplar aynı zamanda kişinin kendisine ait olması sebebi ile hesap takas edilemez veya başkasına devredilemez.
 • Discord linki paylaşımı yasaktır takımlar satıcılar firmalar haricinde discord linki paylaşımı yapmak yasaktır
  Dipnot: Minecraft sunucuları sadece tanıtım konuların içinde sadece sunucuya ait discord linki paylaşabilir
 • Profil twitter bölümün de site reklamı discord linki paylaşmak yasaktır uzaklaştırılabilirsiniz
 • Konu açarken düzgün açmaya özen gösterin.
 • Küfür argo siyaset vb konuların açılmasın yayınlanması yasaktır.

TELİF HAKKI İHLALLERİNİN BİLDİRİLMESİ
Hizmetleri içerisinde ihlal edilen bir telif hakkınız olduğunu düşünüyorsanız bunun için Destek adresine telif hakkıyla korunan eserin hangi eser olduğu veya adı, telefon numaranız ve e-posta adresiniz ile bildirebilirsiniz.

 • YASAL HAKLAR
  • Forum’a gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının mesaj veya konularından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır.
  • Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım warez, null, crack, serial vb. ve müzik mp3, video klip vb. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma yada forumda muhafaza etme hakkı bize aittir
 • KİŞİSEL HAKLAR
  • Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Özel mesajlaşma sistemi dahil forumun hiçbir bölümünde genel ahlak kuralları ihlal edilemez, başkaları rahatsız edilemez. Konu ve mesajlarla ilgilenirken kabalığa, incitici ifadelere ve kişisel saldırılara tölerans göstermiyoruz. Art niyetle insanları üzmek kesinlikle yasaktır.
  • Siteye üye olan tüm kullanıcılar otomatik olarak yetkileri sınırlarındaki tüm bölümlere erişim kazanırlar (Özel olarak sınırlandırılmış yönetici,vip gibi kullanıcı bölümleri hariç!).
  • İmza ve avatarlarda kullanılan resimlerin boyutu Herhangi Bir Şekilde Tahrik Edici,Hakaret İçeren yada Benzeri Grafikler,Resimler Kullanmak Yasaktır !
  • Başkalarına ait kişisel bilgileri vermek yasaktır. (Adres, telefon numarası, hesap bilgileri gibi)
  • Yeni bir konu açılmadan önce o konunun daha önceden açılıp açılmadığını anlamak amacıyla forumda “Arama” yapılmalıdır. Her konu, ilgili forum kategorisine açılmalıdır..
  • Okunabilirliği ve forumun işlevselliğini zorlaştırabilecek, görüntü kirliliğine neden olabilecek her türlü yazı stilinin-renginin, grafiğin, mesaj biçimlendirmesinin kullanımı yasaktır. Lütfen tamamı büyük harflerden oluşan konu başlıkları kullanmayınız.
  • Her üyenin yalnızca bir hesabı olabilir. Üyelik, istenildiği anda iptal ettirilebilir. Üyelik iptali için forum yöneticilerine özel mesaj yoluyla ulaşmanız gerekmektedir. (10 mesajdan daha fazla mesaja sahip üyelerin üyelik iptali talep etmesi durumunda, sitenin teknik özelliklerinden ve forumda çöp mesaj barındırmak istememizden dolayı kişinin email adresi ve verdiği kişisel bilgiler silinir, hesabı pasif hale getirilir, mesajları sistemde tutulur)
  • Bir kullanıcı olarak girdiğiniz tüm bilgilerin bir veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. İzniniz olmadan bu bilgiler üçüncü şahıslara dağıtılmayacak, ancak yapılacak herhangi bir hack sonucunda bu bilgilerin dağıtılmasından forumumuz sorumlu tutulamaz.
   Hesabınız silinebilir veya sebep verilmeden kapatılabilir. formumuz sorumlu tutulamaz.

Diğer kurallar;
Bütün kategoriler içeresinde bir paylaşım yapacağız zaman lütfen yaptığınız içerikleri paylaşmadan önce lütfen virüs total sonuçlarınız konu içeresinde paylaşmayı unutmayın.

1*rTdIVDtpmxdz9NXi2RedGQ.png


Virüs Total Nedir ?
Kısacası hem sizin hem de bizlerin güvenliliği için paylaşılmış olan dosyaları temiz olup olmadığını kontrol eden bir web sitesidir.
Örnek olarak bir eklenti paketiniz var. Onu paylaşmak istiyorsunuz ama bunu taratmadan bizimle paylaşamazsınız.
www.virustotal.com sitesine giriş yaparak 'choose file' tuşuna basarak plugin paketini öncelikle buraya yükleyip taratmanız gerekli.
Taratma işleminizden sonra aşağıdaki resimdeki gibi taratma kodunuz gelecek bu kodu lütfen konuya eklemeyi unutmayın.
Kod paylaşmayan kişileri paylaştıkları içerikler ve konuları direkt olarak kaldırılacaktır.
Güvenliğiniz düşünmek zorundayız.

Virüs Total sitesine gitmek için tıkla.
1652551835356.png


unknown.png


SATICILAR
Satıcılardan başlayalım. Yaptığınız bir içeriği yayınlayıp satmak istiyorsunuz.
Güzel hoş yayınlayabilirsiniz.
Uzun bir şekilde yazarak sizi uyutmak istemiyorum. Aşağıya kısaca yazıyorum.
Sayın satıcılarımızdan istediğimiz bazı şeyler var.
1.Satıcı yetkisine sahip olmak.
2. Satacağınız içerikle alakalı ayrıntılı bilgi fiyat, içerik ismi, görsel, vb tarzı öğeler.
3.En az içerikle alakalı 3 adet resim.
4. Satacağınız içerikle alakalı virüs total sonuçlarınız.
5. Ürün tamamen size ait olması gerekli. Başkasına ait farklı bir içeriği kopyalayıp satmak yasaktır. Satmaya çalışmaya çalışıp tespiti durumunda satış yetkiniz alınıp forumdan sınırsız bir şekilde uzaklaştırma alacaksınız. Sattığınız içerikleriniz sürekli kontrol edilecektir. Bu madde konusunda çok hassa olduğumuz söyleyelim. İnsanlar emeklerini çalıp hiçbir yerde satmasınız.
6. Ücretsiz ise 'ücretsizdir' şeklinde konuya yazmanız gereklidir.

Satıcı yetkisi için buraya tıklayın.

unknown.png


FİRMALAR
Sayın firmalar, hepiniz hoş geldiniz. Diğer bildiğiniz platformlar gibi kimseye ayrımcılık yapmayacağız.
Nasrettin Hoca hikayelerini burada görmeyeceksiniz.
Firma yetkisi almak isteyen firmalar için kısacası istediğimiz şeyleri aşağıya kısaca yazıyorum.
1.Firmanızı size ait olup olmadığına dair belgeler kimlik(önyüz yeterlidir.),vergi levhası,web adresiniz, vb
bu bilgileri bize özel olarak veya destek bölümü üzerinden yollayarak. Firma yetkiniz alabilirsiniz.
2. En az 2 aylık firma olmanız gerekiyor. Bunla alakalı kanıtları aynı şekilde bizlere özelden veya destek bölümü üzerinden iletebilirsiniz.
3. Firmalar kendi aralarında tartışmaya girmesi yasaktır.
4.Bilerek kötü yorumlar yapmak yasaktır. Bot hesaplar açarak firmayı yüceltemeye çalışmak yasaktır.
5. Birisi veya birileri hakkınızda eleştiride bulunabilir. Çok doğal bir durumdur ama bu eleştiriler tutup baltalamaya veya hakaret boyutlarına ulaşırsa. O zaman o yorumları silip. Gerekli uyarıları yaparız.

Firma konularınızı buraya açabilirsiniz tıklayın.

Takım
Fiyat 150 TL
Takım olabilmek için üsteki bedeli ödeminiz gerekli.
Avantajları nedir ?
1. Özel takım kategori
2. Özel flama
3. Forum içerisinde satış yetkisi

@Reynixan veya @kaanymz ile özelden iletişime geçebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst