Mine-block formuna neler eklenebilir ?

Ekin_Beey

Şikilop

Puanlar
801
Minecraft
Discord
DigNa__#0001
Selamlar sizce mine-block.com forumuna neler eklenmelidir veya ayrı bir öneriniz varmı ?

Ekin_Beey

Şikilop

Puanlar
801
Minecraft
Discord
DigNa__#0001
Eğer bir öneriniz varsa bu konuya yorum yazabilirsiniz.

❤️

Spadde

Parıldayan bir elmas göründü!

Puanlar
501
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
https://steamcommunity.com/id/Spadde2/
Elmas üye vs. yetkilerdeki isime gelen efeket daha gösterişli yapılabilir.

Ekin_Beey

Şikilop

Puanlar
801
Minecraft
Discord
DigNa__#0001

Spadde

Puanlar
501
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam

kozmoneuste

Taş kazmanın gücü adına!

Puanlar
201
Minecraft
Discord
kozmoneuste#9226
Steam
kozmoneuste
Yazarlar yaratıcı konular açmalı.

batuhanacar

sophia.web.tr
Puanlar
250
Discord
Batu#1975
Steam
batuhanacar
Selam, yazar ekibi hakkında bir kaç bilgilendirme verip gideceğim.

Genel olarak yönetimdeki çoğu insan okuyan, işi gücü olan insanlar. Bunların arasında üniversite okuyanlar da bulunuyor. Bu yüzden genel olarak yoğun bir sınav temposu var aynı şekilde bende de var. Bu yüzden Cumartesi, Pazar günleri konu açabiliyoruz ve açabildiğimiz kadar düzenli, ayrıntılı konular açmaya çalışıyoruz ve yaratıcı konular açıp içerik üretiyoruz.

Yazarlar yaratıcı konular açmalı.
Yaratıcı konuyu daha detaylı anlatıp, eleştirirseniz daha güzel olur efendim. Böylelikle aklımızda bir soru işareti kalmaz ancak bu yaptığınız yorumdan ben bir anlam, ifade çıkaramadım maalesef.

Ayrıca Yazar Ekibi olarak planladığımız eventler, hediyeler bu tarz aktiviteler bulunuyor, yakın bir zamanda foruma geçirmeyi planlıyoruz sağlıcalıkla kalın saygılarımla.

kozmoneuste

Taş kazmanın gücü adına!

Puanlar
201
Minecraft
Discord
kozmoneuste#9226
Steam
kozmoneuste
Yaratıcı konuyu daha detaylı anlatıp, eleştirirseniz daha güzel olur efendim. Böylelikle aklımızda bir soru işareti kalmaz ancak bu yaptığınız yorumdan ben bir anlam, ifade çıkaramadım maalesef.

Ayrıca Yazar Ekibi olarak planladığımız eventler, hediyeler bu tarz aktiviteler bulunuyor, yakın bir zamanda foruma geçirmeyi planlıyoruz sağlıcalıkla kalın saygılarımla.
Yakındığım durum sitenin bir "forum" gibi olmaması. Sürekli reklam ya da satıcı oluyor. Bence yazarlar oyuncuların işlerine yarayacak rehberler yapabilirler. Bu sayede hem oyuncular yararlanacak hemde forumun popülerliği artacak. Daha önce "Mineium"da görev almıştım, oradaki konuların çeşitliliği fazlaydı. Yaratıcı konular, rehberler açılıyordu. İstediğim ise Mine-block'un Mineium gibi olmasıdır. Dediğiniz gibi herkesin zamanı yok; benim dediklerim uzun vadeli hedefler, şu an yapılmasa bile başka bir gün yapılabilir. İyi akşamlar

batuhanacar

sophia.web.tr
Puanlar
250
Discord
Batu#1975
Steam
batuhanacar
Yakındığım durum sitenin bir "forum" gibi olmaması. Sürekli reklam ya da satıcı oluyor. Bence yazarlar oyuncuların işlerine yarayacak rehberler yapabilirler. Bu sayede hem oyuncular yararlanacak hemde forumun popülerliği artacak. Daha önce "Mineium"da görev almıştım, oradaki konuların çeşitliliği fazlaydı. Yaratıcı konular, rehberler açılıyordu. İstediğim ise Mine-block'un Mineium gibi olmasıdır. Dediğiniz gibi herkesin zamanı yok; benim dediklerim uzun vadeli hedefler, şu an yapılmasa bile başka bir gün yapılabilir. İyi akşamlar
Sürekli reklam ya da satıcı oluyor. Abartılacak kadar Satıcı reklamı yok hocam forumda konu açmalarına da karışamayız değil mi? Reklam konusunda forumun da bir gelir sağlaması gerekiyor ki kendini yeniliyebilsin ayakta tutabilsin bu yüzden reklam alanları kiralanması gerekiyor. Oyuncuların, bedava oyun arayanlara göre konular açtırıyoruz sadece Minecraft Eklenti Tanıtımı ile kalmıyor sanırım son açılan yazar konularını detaylı incelememiş olabilirsiniz, gözden kaçırmış olabilirsiniz. Rehber ve bilgi konuları açılmaya devam ediyor Mineium zamanları okullar açık değildi, yeni açılacaktı o civarlarda bir şeydi o yüzden seri konular açabiliyorsunuz fakat sınav haftası, okulu olan var, çalışan var bu yüzden pek mümkün olmuyor bizim için. Teşekkürler

Spadde

Puanlar
501
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
Ha karşim bak aklıma gelmişken birde görevler eklenirse iyi olur aktiflik sağlar ve hoş olur böyle mini mini görevler günlük filan ödüllü.

Ekin_Beey

Şikilop

Puanlar
801
Minecraft
Discord
DigNa__#0001