• Mine-block.com v6.0.0.4 destek sonu

Merhaba Ziyaretçi, üzülerek bildirmek isteriz ki forumumuzun teması artık destek almayacaktır, hata düzeltmeleri ve benzeri sorunlar için lütfen Site Sahibi ile görüşünüz.

Haber Minecraft Legends - 2023'te çıkacak olan yeni strateji oyunu!

kaanymz

Burayı görüyorsan, sorun yok demektir.
Puanlar
365
Discord
Kaan#0404
Legends.png

Minecraft Legends, 2023'te çıkacak olan yeni strateji oyunu
Merhaba mine-block.com! Bildiğiniz üzere 12 Haziran'da duyurusu yapılan Minecraft Legends'ın 2023 yılının erken dönemlerinde çıkacağı duyuruldu peki nedir bu Minecraft Legends?

Minecraft Legends Nedir?
Nether halkının Nether'dan çıkıp Overworld'ü yani dünyayı ele geçirmeye çalıştığı bir dönemde dünyada ki tüm canlılar ve yaratıklar ile birleşiyoruz, beklenmedik dostlarımızla bir araya gelerek dünyamızı korumaya çalışıyoruz. Dünya'nın kurtuluşunu anlatan bu köy efsanesini bizzat biz yaşıyoruz.

Bu beklenmedik dostlarımız bizlere bu büyülü dünyada rehberlik edecekler; Action ve Foresight
FfSQC1rWQAAgGpe.jpg

Oynanış videosu
Bizleri 3. Şahıs oynanışına sahip harika bir strateji oyunu bekliyor nasıl göründüğünü veya oynanışını merak mı ettiniz?

Son söz, kendi yorumum
Öncelikle kendi yorumumu yapacağım, oyunun oynanış videosunu izledim ve şahsen ilgi çekici ve güzel duruyor, Minecraft Dungeons'tan sonra gelecek en büyük strateji oyunu gibi duruyor, yani devam hikayesi gibi duruyor bana göre, sizlerin yorumunuda konuya bekliyorum, iyi forumlar :)

Sadrazam

Moderatör Şefi

Puanlar
801
Minecraft
Discord
Sadrazam#3869
Çok fazla araştırmadığımdan dolayı konu sayesinde oyunun tam konusunu yeni yeni anlamaya başladım, ilgi çekici ve insanı meraklandırıyor. Birçok kişinin bu oyunu beklediğini düşünüyorum. Konuyu beğendim ellerine sağlık.

Furina

Manager of mine-block.com

Ekip Lideri
Puanlar
551
Web sitesi
furina.network
Minecraft
Discord
Furina#0001
Bende de bir merak uyandırmadı değil. Oynamak için sabırsızlanıyorum..