• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Minecraft sunucularının sürümlerinin eski olarak açılması.

emre

Bir steve spawnlandı!

Puanlar
151
Minecraft
Discord
emrecik#1910
Öncelikle selam bu konuyu gerçekten tartışmaya açmak istedim. 1.18'in yayınlanacağı tarih bile belirlenmişken neden hala 1.8 tabanlı sunucular açılıyor? Bence Türk sunucularının GENELİNDE böyle bir sorun var ve bence çözülmesi gerek siz ne düşünüyorsunuz?

Berk

Demir cevheri gibi parlak, elmas gibi soğuk!

Puanlar
150
Minecraft
Discord
Berk#5313
Steam
Berk
Benim düşüncem.Bazı insanlar (bende dahil) 1.8 sunucuları bırakamıyor.Örnek olarak ben bir sunucu açmak isteseydim bende 1.8 bir skyblock sunucusu açardım.Bence 1.8 in verdiği hazzı 1.16.5 1.17 1.18 gibi üst sürümler vermiyor.Diye düşünüyorum.Ve de hala 1.8 in oyuncusunun fazla olduğunu düşünüyorum.

UrfaKebab

Kebab İşte Bildiğin Şu Yenilebilen

Puanlar
551
Web sitesi
www.asenanetwork.com
Minecraft
Discord
UrfaKebab.yml#0001
Öncelikle selam bu konuyu gerçekten tartışmaya açmak istedim. 1.18'in yayınlanacağı tarih bile belirlenmişken neden hala 1.8 tabanlı sunucular açılıyor? Bence Türk sunucularının GENELİNDE böyle bir sorun var ve bence çözülmesi gerek siz ne düşünüyorsunuz?
Bence bunun nedeni çoğu oyuncunun bilgisayarının iyi olmaması 1.17'de 20 30 fps alan oyuncu 1.8'de 60 70 fps alabiliyor bu yüzden çoğu oyuncu 1.8'i tercih ediyor.

MrD3mons

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
0
Benim Düşüncem Minecraft Kitlesi Genelde PvP ye Odaklı Örneğin 10000 Kişi PvP Ye odaklıysa 2000 kişi skyblock gibi oyunları oynuyor ancak 1.8 pvp hitleri iyi olduğu için (PvP Sevenler) 1.8 PvP oynuyor