• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Minefoxter sunucusu için yaptığım konu tasarımdan görüntüler.

Spadde

Parıldayan bir elmas göründü!

Puanlar
501
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
https://steamcommunity.com/id/Spadde2/
Minefoxter sunucusunun konu tasarımını üstlendim anasayfası hoşuma gitti sizinde yorumlarınızı bekliyorum.

ss3.png
ss2.png

Son düzenleme:

Nesna

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
150
Tasarımda bulunan arka planın üstüne gri değil de #1d1d1d tonunda bir siyah uygulansa çok daha güzel olabilirmiş. Ayrıca bazı noktalarda gri kısma uygulanan eskitme efekti arka plana kadar taşmış ve kötü durmuş. Harici en sonda ip yazılan kısımda ip kendi kısmına ucu ucuna sığmış ve biraz kötü durmuş, aynı zamanda yetkili ekibinin belirtildiği kısımda başlığın diğer bölümler gibi gri alanın içinde değil de dışarıda olması amatör göstermiş. Son olarak ana başlıklar daha kalın bir fontla yazılsa ve 3d efekti gibi olan efekt verilmeye çalışılmasa çok daha iyi olabilirmiş. Genel olarak 7/10 geliştirilirse güzel olacaktır. Başarılar <3

Spadde

Parıldayan bir elmas göründü!

Puanlar
501
Minecraft
Discord
Spadde#2170
Steam
https://steamcommunity.com/id/Spadde2/
Tasarımda bulunan arka planın üstüne gri değil de #1d1d1d tonunda bir siyah uygulansa çok daha güzel olabilirmiş. Ayrıca bazı noktalarda gri kısma uygulanan eskitme efekti arka plana kadar taşmış ve kötü durmuş. Harici en sonda ip yazılan kısımda ip kendi kısmına ucu ucuna sığmış ve biraz kötü durmuş, aynı zamanda yetkili ekibinin belirtildiği kısımda başlığın diğer bölümler gibi gri alanın içinde değil de dışarıda olması amatör göstermiş. Son olarak ana başlıklar daha kalın bir fontla yazılsa ve 3d efekti gibi olan efekt verilmeye çalışılmasa çok daha iyi olabilirmiş. Genel olarak 7/10 geliştirilirse güzel olacaktır. Başarılar <3
Eleştirilerinizi dikkate alıcam, discorddunuzu atarsanız eleştirilerinizi yapıp attığım sslerede bakarsanız iyi olur her öneri eleştiriniz benim için çok değerli teşekkürler.

Nesna

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
150
Eleştirilerinizi dikkate alıcam, discorddunuzu atarsanız eleştirilerinizi yapıp attığım sslerede bakarsanız iyi olur her öneri eleştiriniz benim için çok değerli teşekkürler.
Eleştirime değer verdiğiniz için teşekkür ederim. Discord adresim: Nesna#2169