Satıcı Tanıtımı MineLAB ile alışılmışlıkların dışına çıkmaya hazır mısınız?

hasaneskisarac

Bir steve spawnlandı!
Puanlar
151

Özelliklerimiz

1 -> Haber ve Yorum Sistemi
Yönetim paneli üzerinden haber yayınlayabilir ve kullanıcılar o haberlere yorum yapabilirler.

2 -> Mağaza Sistemi
Mağaza sistemi sayesinde sunucu, kategori ve ürünler ekleyerek her alanda ayrı olarak satış yapabilirsiniz.

3 -> Sepet Sistemi
Kullanıcılar toplu olarak alışveriş yapacaklarında tüm ürünleri tek tek satın almak yerine sepetlerine ekleyerek toplu bir şekilde satın alabilirler.

4 -> Destek Sistemi
Kullanıcılar herhangi bir sorunda farklı kategori ve oyunlarda destek talebi oluşturabilirler.

5 -> Kredi Yükle ve Gönder
Kredi yükleme sistemi sayesinde kullanıcılar site hesabına kredi ekleyerek alışveriş yapabilirler. Kredi gönderme özelliği sayesinde ise kullanıcılar birbirleri arasında kredi transferi yapabilirler.

6 -> Kart Oyunu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz oyunu, oyuncular sizin belirlediğiniz türde ister ücretli ister ücretsiz bir şekilde oynayarak ödüller kazanabilirler.

7 -> Hediye Kuponu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz kupon kodlarını oyuncular kullanarak belirlediğiniz ödüllere sahip olabilirler.

8 -> Envanter
Envanter sistemi sayesinde kullanıcılar ödülleri ve hediyeleri uzun süre sağlayabilirler. Envanteri tamamen dolduğunda eşyaları ister kullanabilirler isterlerse hediye edebilirler. Slot sayısını site kredisi ilede arttırabilirler.

9 -> Sandık
Oyun içinde kullanılabilen ürünleri burada saklamanızı, kullanmanızı ve hediye etmenizi sağlar.

10 -> Toplu İndirim
Mağazada ki tüm ürünlere tek tek indirim eklemek ile uğraşmak yerine tek seferde tüm ürünlere indirim sağlayabilirsiniz.

11 -> Kredi Bonusu
Kullanıcıların kredi yüklediklerinde ekstradan bonus kredi kazanmalarını sağlar.

12 -> Profil Sistemi
Kullanıcılar bu sistem sayesinde yaptıkları tüm işlemleri çok kolay bir şekilde görüntüleyebilir ve yönetebilirler. Ek olarak kullanıcılar kendi profillerinde özel olarak diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilirler.

13 -> Şifremi Unuttum
Şifremi unuttum sistemi sayesinde kullanıcılar otomatik olarak mail adreslerine gelen şifre sıfırlama bağlantısı ile şifrelerini sıfırlayabilirler.

14 -> Aydınlık ve Karanlık Tema Modu
Bu mod sayesinde gözlerinizi yormayan ve görünüşü hoş olan tema modunu seçmenizi sağlar. Her kullanıcı istediği modu kullanabilir.

15 -> İndirim Kuponu
Yönetim panelinden eklemiş olduğunuz indirim kodlarını sizin belirlediğiniz türden ister sepette ister mağazada kullanarak muhteşem indirimlere sahip olabilirler.

16 -> Yasaklama
Yönetim panelinden, site üzerinde uygunsuz davranışlar gerçekleştiren oyuncuları yasaklayabilirsiniz.

17 -> Kurulum Sihirbazı
Kolaylaştırılmış bu kurulum sihirbazı sayesinde her hangi bir yazılım bilgisi gerektirmeden tek tıkla saliseler içinde sitenizi oluşturabilirsiniz.

18 -> Çoklu Tema
Ekibimiz tarafından geliştirilmiş ve düzenlenmiş olan bu tasarımları dilediğince ücretsiz bir şekilde sahip olup kullanabilirsiniz.

19 -> Discord Webhook Bildirimleri
Bir çok işlemde otomatik olarak webhook bildirimleri sayesinde discord sunucunuzda ki belirlediğiniz kanal'a bildirim mesajı gönderir.

20 -> Giriş yap ve Kayıt ol
Tamamen güvenli ve şifrelenmiş bir şekilde kayıt oluşturabilir ve web site üzerinde dilediğince gezebilir, oyun oynayabilirsiniz. Giriş yap sistemi sayesinde ise mevcut hesabınıza giriş yapıp kontroller yapabilirsiniz.

21 -> Çoklu Ödeme Sistemi
10'dan fazla ödeme alt yapısı ile ödeme alabilir ve kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

22 -> Destek ve Şifremi Unuttum E-posta şablonu
Destek ve şifremi unuttum e-posta şablonu için örnek oluşturduğumuz şablonu kullanabilir veya kendi tasarımınızı yapabilirsiniz.

23 -> Canlı Sohbet
Tawk.to sayesinde kullanıcılar ile canlı olarak sohbet edebilir ve destek verebilirsiniz.

24 -> Sohbet
Sohbet sistemi sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman istedikleri yerden gerçek zamanlı olarak web site üzerinden sohbet edebilirler.

25 -> Resim Yükleme
Farklı resim upload siteleri kullanmanıza gerek yok artık. İstediğiniz resmi yönetim panelinden sitenize yükleyebilirsiniz.

26 -> Sayfa Sistemi
Herhangi bir yazılım bilgisi gerektirmeden çok basit bir şekilde yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.

27 -> Destek Hazır Cevap
Her desteğe aynı cevabı tekrar tekrar yazmak yerine hazır cevap ekleyerek bundan kurtulabilirsin.

28 -> Tema Düzenleme (CSS)
Kendinize özel css kodlarını yönetim paneline ekleyerek daha hoş görüntüler çıkartabilirsin.

29 -> Duyuru Sistemi
Önemli olayları anında kullanıcılar ile buluşturmak için yönetim panelinden duyuru paylaşabilirsiniz.

30 -> Kullanıcı Bildirimleri
Kullanıcılar hesaplarında yapılan işlemler hakkında anında bildirim alabilirler.

31 -> Profil Mesajları
Bu sistem sayesinde her oyuncu kendi profilinde diğer oyuncular ile mesajlaşabilir.

32 -> Bakım Modu
Yönetim paneli üzerinden sitenizi bakım moduna alabilirsiniz. Bu modda sadece Yönetici yetkisine sahip kullanıcılar siteyi görüntüleyebilir.

ve daha fazlası...

pc-black-theme.png

pc-dark-theme.png

pc-light-theme.png
mobile-black-theme.png

mobile-dark-theme.png

mobile-light-theme.png
dashboard-dark-theme.png

dashboard-light-theme.png
kurulum-sihirbazi.jpg

MineLAB Regular V5.0.1
  • Mağaza ürün stok sistemi.
  • Mağaza ürün çoklu sunucu desteği.
  • Mağaza ürün kategorisiz ekleme seçeneği eklendi.
  • Paylith ödeme sistemi entegrasyonu.
  • Preloader(yükleniyor) devre dışı bırak, aktif et özelliği.
  • Duyuru devre dışı bırak, aktif et özelliği.
  • Footer genel sohbet devre dışı bırak, aktif et özelliği.
  • Header bölümüne kullanıcının site bakiyesi eklendi.
  • Ufak tefek sistemsel ve tasarımsal hatalar düzeltildi.
  • Sidebar (anasayfa) devre dışı bırak, aktif et özelliği.
  • Mobil tasarım düzenlemeleri yapıldı.

MineLAB Regular V5.0.2
  • Yeni tema modu eklendi.
  • Mağaza sunucu özeti verileri eklendi. (Sunucudan kazanılan aylık kazanç ve toplam kazanç görüntülenebiliyor.)
  • KDV ekleme özelliği eklendi.
  • Havale/EFT ödeme sistemi entegrasyonu yapıldı.
  • Tema kişileştirme modu devre dışı bırak, aktif et özelliği eklendi. (Sağdaki kişiselleştirme alanı)
  • Yönetim panelindeki hatalar giderildi.
  • Profil ayarlarında ki hatalar giderildi.
  • Mağazadaki problemler çözüldü.

MineLAB Regular V5.0.3
  • Oyuncu ara sayfasındaki e-posta adresi gizlendi.
  • Bir önceki güncellemeden kaynaklanan sorunlar giderildi.

MineLAB Regular V5.0.4
  • Mağaza ürün stok sistemi.
  • Yönetim paneli bildirimler sekmesi düzenlendi.
  • MinePAY ödeme yöntemi entegrasyonu yapıldı.

MineLAB Regular V5.0.5
  • PayTR ödeme yöntemindeki hatalar giderildi.

MineLAB Regular V5.0.6
  • Destek talebi oluşturma sayfasına robot doğrulama eklendi.
  • Destek talebi oluşturma limiti eklendi.
  • SITE_URL/discord bağlantısı aktif edildi.

MineLAB Regular V5.0.7
  • Mağaza sunucu görünürlük özelliği eklendi. Herkese açık veya gizli olarak yayınlayabilirsiniz.
  • Mağaza kategori görünürlük özelliği eklendi. Herkese açık veya gizli olarak yayınlayabilirsiniz.
  • Mağaza ürün görünürlük özelliği eklendi. Herkese açık veya gizli olarak yayınlayabilirsiniz.
  • Discord webhook resim ekleme özelliği eklendi.

MineLAB Regular V5.0.8
  • Bir önceki güncellemeden kaynaklanan sorunlar giderildi.

MineLAB Regular V5.0.9
  • Mağaza sunucu görünürlük özelliği güncellendi. Artık sadece bağlantı da görünür olarak da yayınlayabilirsiniz.
  • Mağaza kategori görünürlük özelliği güncellendi. Artık sadece bağlantı da görünür olarak da yayınlayabilirsiniz.
  • Mağaza ürün görünürlük özelliği güncellendi. Artık sadece bağlantı da görünür olarak da yayınlayabilirsiniz.

MineLAB Regular V5.1.0
  • Yeni tasarım eklendi. (sitary)
  • Yetki oluşturma, düzenleme, kaldırma eklendi.
  • Minimum kredi yükleme limiti eklendi.
  • Kar modu eklendi.
  • Yeni şifreleme methodları eklendi. (SHA256, MD5, BYCRYPT)
  • Header arka planı düzenleme eklendi. (sitary tasarımı için)
  • Anasayfa opsiyonel bar eklendi. (sitary tasarımı için)
  • Discord webhook adı değiştirme eklendi.
  • Discord haber webhook haber bağlantı jokeri eklendi.
  • Yasaklananlar sayfasına eklenti entegrasyonu eklendi.

MineLAB Regular V5.1.1
  • Sitary tasarımı responsive edildi.
  • Yetki silme hatası giderildi.
  • Giriş sisteminde düzenlemeler yapıldı.
  • Paywant ödeme entegrasyonundaki hatalar giderildi.