• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Yetkili Aranıyor Mineroz - Ekibini arıyor!

alfredo

dev.
Puanlar
150
Discord
alfredoo#0001
Mineroz - Afiş.png
Merhaba Mine-Block kullanıcıları, Haziran ayının ortalarına doğru açılacak Mineroz isimli sunucu projem için tecrübeli bir ekip kuruyorum.
Kendine güvenen, alanında daha önceden tecrübeli ve gelişime açık olan herkese aramızda yer var!

Mineroz, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucu olacaktır.
Sürekli gelen güncellemeler ile piyasada bulunan "Minecraft" sunucularından farklı olacak bir sunucu olacağını hedefliyorum.
Her Minecraft sunucusunda 1 hafta geçtikten sonra kolayca sıkılıyoruz, Mineroz'da bunların önüne geçmeye çalışacağız.
Ekibimiz bir aile ortamı gibi olacaktır. Yardımlaşmalar, birlikte yapılan aktiviteler ve daha fazla ekip içi şeyler...
Mineroz'da kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ekibimize yetkili aranan bölümler nelerdir?
・Moderatör (Sunucu yönetiminden sorumlu kişilerdir.)
・Geliştirici (Discord bot,web ve java geliştiricisi.)

Katılım şartlarımız nelerdir?
・16 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.
・Yetkili olacağınız alanda daha önceden tecrübeleriniz olmalıdır.
・Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir.
・Önemli bir işiniz olmadığı sürece aktif olmanız gerekmektedir (günlük ortalama 5-6 saat).
・Türkçe'yi düzgün kullanabilmeli ve üslubunuza dikkat etmelisiniz.
・Sesinizi anlayabileceğimiz net bir mikrofon sahibi olmalısınız.
・Ekip çalışmasına uygun olmalı ve bu ruhla çalışmalısınız.
・Minecraft hakkında eklenti paketi geliştiriciliği, tasarımcılık, mimarlık, java veya discord bot geliştiriciliği (en az bir "1") bölüm hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir (Moderatörler için).

Size nasıl ulaşabilirim?
・Buraya kadar okuyup, şartlara uygun olduğunu düşünüyorsan benimle iletişime geç!
・Discord üzerinden, alfredoo#0001 isimli hesaba istek atarak bana ulaşabilirsiniz.

Lasty

Bir çalışma masası inşa edelim!

Puanlar
151
Web sitesi
alperendogan.com.tr
Minecraft
Discord
Lasty#0001
Bu konuda deneyimli arkadaşlar neden sizi seçmeliler? Bu soruyu cevaplarsanız kullanıcılar çalışma şartları vs. gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olarak size ulaşır.

alfredo

dev.
Puanlar
150
Discord
alfredoo#0001
"Mineroz, oyuncularına en eğlenceli ve en kaliteli Minecraft deneyimini yaşatan bir sunucu olacaktır.
Sürekli gelen güncellemeler ile piyasada bulunan "Minecraft" sunucularından farklı olacak bir sunucu olacağını hedefliyorum.
Her Minecraft sunucusunda 1 hafta geçtikten sonra kolayca sıkılıyoruz, Mineroz'da bunların önüne geçmeye çalışacağız.
Ekibimiz bir aile ortamı gibi olacaktır. Yardımlaşmalar, birlikte yapılan aktiviteler ve daha fazla ekip içi şeyler...
Mineroz'da kendinizi geliştirebilirsiniz."

Üstte yazan açıklamada biraz olsa da açıklamasını yapmışım. Konuyu kısa ve öz tutmaya çalıştım. İlgilenen arkadaşlar Discord üzerinden iletişime geçerse, oradan daha detaylı bir görüşme gerçekleştiriyorum.

Sadrazam

Bir çalışma masası inşa edelim!

Puanlar
801
Minecraft
Discord
Sadrazam#3869
Güzel bir ekip toplamak çok zor umarım bulabilirsin.