• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Çözüldü RulingDevs | LuckyBea#7285 sorunsalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Engleis

Engleis in the hood?

Puanlar
151
Web sitesi
www.mustafademirtr.com
Minecraft
Discord
Engleis#7220
Şikayetçi olan kişi
Engleis#2022
Şikayet edilen kişi/şahıs/firma
RulingDevs | LuckyBea#7285 - discord id: 860912447758139402
Selamlar mine-block.com üyeleri. Bugün yaşadığım bir sorunu size anlatacağım.

Luckybea'dan özel paket yaptırmak istedim. RulingDevs isimli platformunda özel paketin düşük paketinin 75₺ olduğunu gördüm. Bende satın alım yapmak için DM'den yazdım ve ön ödeme için 50₺ attım. Sonrasında paket yapımı için birkaç sistem almasını istediğim başka bir paketimi kendisine göstermekteydim. Kendisi orta düzey paket yapmamın benim için daha iyi olduğunu söyledi. Bende kabul ettim. Sonrasında 25₺ daha istedi ve attım. Kendisi paket yapımını 2 günde bitirdi. Kendisi paketin bittiğini bakmak isteyip istemediğimizi sordu. Yoğunluğumdan dolayı bakamadım ve parasını atıp paketin linkini istedim. Pakete baktığım an istediğim özelliklerin eklenmediğini ve hataların fazla olduğunu söyledim. İşim olduğundan hemen gördüğüm bazı hataları söyleyip çıkış yaptım. 2.paketin teslim edildiğinde aynı hataların yine olduğunu söyledim. Kendisi de hataları 1-2 saatte çözeceğini söyledi ve bekletti. Hem istediğimiz bir özelliği internetten ücretsiz bir şekilde indirip kullandığını, internetten aldığı kısmı bile silmediğini gördüm. 3.teslim yapıldığında söylediğim hatalar dışında başka hataların çıktığını gördüm. Yani paket gittikçe daha da beter oluyordu. En son olarak 4.olarak teslim olduğu zaman istediğim özellikler yine yoktu. Kendisine bu paketin bu kadar etmediğini söyledim ve eski paketinden alıntılar yaptığını söyledim. Kendisi bunu reddetti ve kendisine açıklama yaptım. Söylediğim hatalar aynen devam ediyor. En sonunda canıma tak etti ve kendisinden iade istedim. Kendisi iadenin mümkün olmadığını, resmi bir yer olmadığını, vergi ödemediğinden bahsetti. Kendisine bu paketin verdiğim paradan değersiz olduğunu anlatmaya çalıştım. Kendisi de dalga geçer gibi bir daha satın alım yapmayın dedi. Yani uzun sözün kısası verdiğimiz parayı haketmeyen bir paket yapıp ortadan kaybolması.

1653923841319.png
1653923963426.png
unknown.png

1653924196104.png
1653924340690.png
1653924389829.png
1653924407370.png
1653924431695.png
1653924459533.png
1653924473919.png
1653924492185.png
1653924533466.png

BuckSho

Bir çalışma masası inşa edelim!
Puanlar
151
Geçmiş olsun dolu referans takımlar varken LuckyBea neden?

RulingDevs

Bir steve spawnlandı!
Puanlar
151
Merhaba değerli forum üyeleri:

- bu konuda yapacak hiç birşeyim yok çünkü ben arkadaşın dediklerini yaptım
- başka bir konuda bana sorunsal acılmadı arkadaş diyorki sen yaptın enayisin paramı geri iade et
- ver her istediklerini yaptım bir sorun görmüyorum

1653926435816.png

tabi paket yaptığım sorun olacak ben ona yazdım hatan olursa hemen hallederiz dedim yani o da biliyor hatta hata var diye istek şeylerde istedi kırmadım yaptım kendisi istediklerini yapmamı istedi bana bırakabilirdi kendisi böyle sistemler ekledi bu benim sucum değil şuan paketinde hata yok hata olması normal bişey bu çözmememiz kötü birşey bence hatta arkadaşla sohbet bile ettik yeri geldiğinde arayıp önündede hataları çözdüm vdsinde sorun vardı onuda çözdüm

Ben uzatılmamalı paketini verdim bu yaptığı haraketi büyüklük bende diyip gine destek veriyorum

Engleis

Engleis in the hood?

Puanlar
151
Web sitesi
www.mustafademirtr.com
Minecraft
Discord
Engleis#7220
Merhaba değerli forum üyeleri:

- bu konuda yapacak hiç birşeyim yok çünkü ben arkadaşın dediklerini yaptım
- başka bir konuda bana sorunsal acılmadı arkadaş diyorki sen yaptın enayisin paramı geri iade et
- ver her istediklerini yaptım bir sorun görmüyorum

Ekli dosyayı görüntüle 1521

tabi paket yaptığım sorun olacak ben ona yazdım hatan olursa hemen hallederiz dedim yani o da biliyor hatta hata var diye istek şeylerde istedi kırmadım yaptım kendisi istediklerini yapmamı istedi bana bırakabilirdi kendisi böyle sistemler ekledi bu benim sucum değil şuan paketinde hata yok hata olması normal bişey bu çözmememiz kötü birşey bence hatta arkadaşla sohbet bile ettik yeri geldiğinde arayıp önündede hataları çözdüm vdsinde sorun vardı onuda çözdüm

Ben uzatılmamalı paketini verdim bu yaptığı haraketi büyüklük bende diyip gine destek veriyorum
Kişiye sen enayi misin diye bir mesaj atılmamıştır. Hata konusuna gelirsek en basiti olarak ben satın alım yaptığım paketin hatalarına bakıp söylememem bile saçma paket yapımcısının bu hataları çözmesi gerekiyor ama çözemedi :Dd

1653927038570.png

Cem

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
150
Web sitesi
lostvanilla.com
unknown.png

Merhaba, @Engleis aldığınız paketle alakalı sözleşme üsteki gibidir. Arkadaş size destek saatlerini söylemiş ve destek vereceğini söylemiş.
Siz ona karşı hakaretlerde bulunmuşunuz, üstüne üstlük ücreti tam olarak atmadığınız gördüm.
unknown.png
unknown.png

Paketinizle alakalı sorunlar olmuş ama sorunları çözülmüş.
İade süresini doldurmuşunuz gelip iade istiyorsunuz.
Lütfen bu tarz alışverişler yaparken takımları veya satıcı kişileri sözleşmelerini okuyup alışveriş yapanızı tavsiye ederim.
İki tarafın mağdur olmaması için uğraştım. Görüşmelerimiz devam ederken @Engleis üyemiz ayrıca gruptan çıktı.
1653976854507.png

Son düzenleme:

kaanymz

geleceğin emeklisi
Puanlar
365
Discord
kaanymz#5913
Steam
kaanymz
Yeniden değerlendirme prosedürü

Kılavuza göre yeniden değerlendirme yapılacaktır, potansiyel müşteri, şahıs, probleminin devam ettiğini belirtmiştir, yönetim ekibi tarafından onaylanarak sorunsalın tekrardan değerlendirmesine izin verilmiştir, sorunsal bu süre boyunca "Çözüldü" ibaresi almayacaktır, konu tekrardan aktifleştirildi, yeniden değerlendiriliyor, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Engleis

Engleis in the hood?

Puanlar
151
Web sitesi
www.mustafademirtr.com
Minecraft
Discord
Engleis#7220
Siparişe başlaması için zaten 100₺ atmıştık kalan parayı yaptığı paketi görüp vermek istedim fakat yoğun olduğumdan paketi göremeden parasını atmak zorunda kaldım ve paketi atmadan kendisine daha sonradan sistem ekletebileceğimizi sordum o da olumlu yanıt verdi.
1654082052119-png.202531

Pakette istediklerimizin bir çoğunu başka bir attığım paketten almasını söylemiştim zaten ayreten kendisine uygun olmasını istediğimiz için kafana göre çalış demiştim.

Hem resmi olmayan bir yerin sözleşmesine neden uyuyoruz anlamış değilim. Hem yukarıda attığım bu SS her şeyi açıklıyor.
1654082285472-png.202534

1654086345955.png

Son düzenleme:

Cem

Taş kazmanın gücü adına!
Puanlar
150
Web sitesi
lostvanilla.com
Merhaba,
Satıcı kişi yazılı bir şekilde 'sınırsız destek' vereceğini yazmış.
unknown.png

Ama yapabileceği durumların limitiyle alakalı hiçbir bilgi vermeden alan kişiyi mağdur ederek desteğini kesmiştir.

unknown.png

Kendime ait kısa bir yorum eklemek istiyorum,
Satış yapmak isteyen üyelerimiz lütfen satış sözleşmeleriniz düzgün ve ayrıntılı bir şekilde paylaşmalarını tavsiye ederim.
Diğer türlü alıcı ile sorun yaşadığınız zaman haksız duruma düşmeyin.
Alıcı üyelerimiz için satış yapan kişilerden veya takımlardan ürün alırken lütfen alacağınız ürünü satış sözleşmelerini düzgün bir şekilde okuyunuz. Gerekiyorsa satıcıya gerekli eklemeleri satış öncesi yaptırınız. Sonra aldı, verdi, vermedi, eklemedi, vb bu tarz sorunları yaşamayın.

@RulingDevs
@Yusuf Adıcan
Bu iki hesap LuckyBea adlı kişini hesaplarıdır.

1.Alıcı kişi olan '@Engleis' üyemizi mağdur duruma düşürüp hiçbir şekilde yardımcı olmadığından.
2.Satıcı kişini yazılı bir şekilde 'sınırsız destek' yazmasına rağmen desteğini çekmesinden dolayı değerlendirmemiz sonucunda hesapları sınırsız bir şekilde mine-block platformumdan uzaklaştırıldı.
İyi forumlar dilerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...