• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Sohbet Sizi tanıyabilir miyiz?

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.
Puanlar
550
Discord
Reynixan#8044
Mavi.png
Selamlar değerli forum sakinleri;
Forumumuza hoş geldiniz, önlerden yerinizi aldığınız için şanslı olduğunuzu belirtmek isterim. Forumumuzun ilk konusunda sizleri tanımak, sizlerle kaynaşmak ve bahsettiğimiz samimi ortamı kurmak adına ilk adımı atmak istedik. İsminiz, yaşınız, memleketiniz, yaşadığınız yer, hobileriniz ve anlatmak istediğiniz diğer konular tamamen size kalmış.

- mineblock Yönetim Ekibi​

Son düzenleme:

UrfaKebab

Kebab İşte Bildiğin Şu Yenilebilen

Puanlar
551
Web sitesi
www.asenanetwork.com
Minecraft
Discord
UrfaKebab.yml#0001
İsim Yusuf yarışmaya istanbuldan katılıyorum. Hobim pek yok asosyal denilecek türden bir insanım 2 senedir grafik tasarım ve 5 senedir yazılımla ilgileniyorum. Günümün 1 saati adımın neden UrfaKebab diye soranları sorgulamakla geçer.

Protocol

Oxygen "o2" Project
Puanlar
251
Discord
Protocol#1087
İsim Yusuf yarışmaya istanbuldan katılıyorum. Hobim pek yok asosyal denilecek türden bir insanım 2 senedir grafik tasarım ve 5 senedir yazılımla ilgileniyorum. Günümün 1 saati adımın neden UrfaKebab diye soranları sorgulamakla geçer.
Adınız neden UrfaKebab ? :p??

Aeria

Taş kazmanın gücü adına!

Puanlar
150
Web sitesi
elitecraft.xyz
Minecraft
Discord
Aeria#0402
Adım berkay yaşom 16 bursada yaşıyorum elitecraft sunucusunun sahibiyim genellikle okul sonraları sunucum ile ilgilenir geliştirmeye çalışırım ruh halim genel olarak sakindir sabır test yapılırsa mevzu çıkartırım öyle bir yaşantım var.

AltugGaming

Play.MagicRise.Pw

Puanlar
250
Minecraft
Discord
MagicRise#4774
Merhaba Canlarım Ben Altuğ 18 Yaşındayım Ve 3 4 Yıllık Geliştiricisiyim Aynı Zamanda üstünde çalışmış olduğumuz MagicRise Adlı Sunucununda Kurucusuyum 2022 de Açılışını Yapıcaz İnşallah

Youtuberım 3k abonem var fakat şu sıralar saldım craftrise felan kötü olunca kendi sunucumu bekliyorum 2022 de youtube'da dönücem :)

HamzaCan

Bir çalışma masası inşa edelim!

Puanlar
150
Minecraft
Discord
-HamzaCan-#4975
Steam
raginglego
Adım Hamza Can, 19 yaşımdayım ve özetleyecek olur isem hayattan gram zevk almıyorum.

Amot

Hostiva Bilişim Hİzmetleri

Puanlar
201
Web sitesi
www.hostiva.org
Minecraft
Discord
ImAmot#9774
Adım Ahmet 16 Yaşındayım İzmirliyim İstanbulda Yaşıyorum Hobim Minecraft Paketleri yapmak 5 Senelik Eklenti Paketi Yapımcısıyım aynı zamanda youtube kanalım var 1.2K Aboneli Ama saldım şuandada Cladium Bilişim Hizmetleri ni yönetiyorum
Eklenti Paketleri,Logolar,Sunucu(VDS,WebHost) Satışları vs. yapıyorum

suddlefrv

örümcek zıbamm

Puanlar
800
Web sitesi
oculeth.co
Minecraft
Discord
suddlefrv#0003
Beni Bilen Bilir ?

EmirhanOlgn

Visit my site for more information about me

Puanlar
550
Web sitesi
emirhanolgn.github.io
Minecraft
Discord
EmirhanOlgn#5976
Merhaba ben Emirhan. Trabzonluyum ve en sevdiğim tuş f13, googlede basınca müzik çalıyor :)

MrTugberk

Demir cevheri gibi parlak, elmas gibi soğuk!

Puanlar
150
Minecraft
Discord
Alraes#8854
Steam
MrAyberk
Merhaba İsmim Ayberk Adanalıyım yaşadaığım yerde adana hobilerim plugin yapmak gibi bazı şeyler.