• Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

Merhaba Ziyaretçi, artık v6.0.0.4 teması güncelleme almayacaktır, yeni çıkacak olan v7 temasına mevcut olan yeni özellikler eklenecektir, yeni yürürlüğe girecek olan sözleşmeler, ve daha fazlası için bana tıkla!

Bilgilendirme Son güncelleme, artık v7'nin zamanı geliyor

kaanymz

geleceğin emeklisi
Puanlar
365
Discord
kaanymz#5913
Steam
kaanymz
2.png

(DEV DAĞLAR BAŞARIMI KAZANILDI!)
Sonuna geldik;

Artık development, dev adı taşıyan bir tema olmayacaktır, development yerine stabil tema olarak kullanılacaktır bu yüzden şu anlık olan güncellemelerimizin bazılarını geri aldık bu güncellemelerden bir tanesi de kaynaklar güncellemesi, içerisi cidden hatalar ile dolu olan bir eklenti olduğundan dolayı bu güncellemeyi geri almakta kararlıyız

Tasarım tarzı artık değişiyor, 1,5 yıldır kullandığımız tasarım tarzını artık değiştiriyoruz artık daha sade ve modern tasarımıza geçiyoruz, renk şemamızı, logo tasarımımızı ve imaj niteliğini taşıyabilecek her şeyimizi değiştiriyoruz, burada bulunmuş, yardımları dokunmuş herkese yönetim ekibi adına teşekkür ediyoruz

Bu tema ve sistem güncellenmesi boyunca forum aktif bir biçimde kullanabilecek hâlde olacaktır, son sürüm ve son güncelleme olarak gelişim çizelgesinde yayımlanacaktır

Yeni temadan bir kaç tane spoiler ve bilgi paylaşmak istiyorum, forum içerisinde ki flama tasarımları sadeleşecek ve modernleşecektir, kategori başlığı ile nitelendirebileceğimiz tasarım daha sade ve modern bir tasarım ile tekrardan karşınızda olacak, daha fazla spoiler verir isen büyük ihtimal sır sır olmaktan çıkacaktır :)

Forum'a eklemek istediğiniz bir fikir mi var? Bu konunun altına yazın değerlendirelim!
Şimdilik bu kadar Mine-Block sakinleri, sonraki güncellemede görüşmek dileği ile, iyi forumlar.

Saygılarımızla
- Mine-block Yönetim Ekibi